piątek, 4 sierpnia 2017

Mapa Zdrowia - Czyste Jelito - Błonnik primvitalny - Babka plesznik i jajowata

Cześć! Dzisiaj przedstawiamy Wam wspaniały i naturalny produkt, który każdy z Was powinien posiadać w swojej domowej spiżarni, jest to błonnik primvitalny z babką plesznik marki Mapa Zdrowia. Rola błonnika w utrzymaniu odpowiedniego zdrowia jest ogromna i naszym zdaniem należy przemycać go w codziennych posiłkach jak najwięcej.


Błonnik primvitalny jest w pełni naturalnym produktem, który zawiera nasiona babki jajowatej, które doskonale wpływają na pracę układu pokarmowego, trawiennego i wydalniczego. Oczyszczają jelita z pozostałości, których nasz organizm nie był w stanie sam się pozbyć, regulują pracę żołądką, w tym ilość cholesterolu. Likwidują poczucie nabrzmienia i ociężałości, poprawiają ogólne samopoczucie.


W skład błonnika primvitalnego wchodzą dwa gatunki babki, tj babka plesznik (80%) i babka jajowata (20%) które razem tworzą idealną recepturę, wspomagającą pracę i zdrowie naszego organizmu, który stanowi ogromny ekosystem.

Dlaczego warto stosować błonnik primvitalny?
1. Wszystko po to aby ułatwić wypróżnianie oraz poprawić trawienie.
2. Uregulować poziom cholesterolu.
3. Uregulować poziom lipidów w naszej krwii.

Ogólnie tematyka związana z błonnikiem i jego rolą w naszym organizmie jest ogromnie ważna i można by było pisać o tym książkę. Wcześniej o roli błonnika pisaliśmy już tutaj więc nie chcemy się powtażać bo wystarczająco dużo mówiliśmy o nim tutaj.


Opakowanie błonnika o wadze 360 g znajdziecie w sklepie producenta w cenie 127 zł. W sumie jego cena jest dość wysoka jak za błonnik, ale babka plesznik jest dużo bardziej wartościowa niż pozostałe formy błonnika.


Zobaczcie jaki on wspaniały, jak ładnie wygląda, znajdziemy tutaj tylko i wyłącznie czytse ziarna i łupiny babki plesznik i jajowatej. Bogactwo składników odżywczych i moc, która oczyści nasze jelita aż do cna.

Fajnie, że producent zamieścił tutaj również plastikową łyżeczkę, która pozwala na dokładne aplikowanie błonnika do codziennych posiłków.


Błonnik primvitalny marki Mapa Zdrowia znajdziecie tutaj w cenie 127 zł za opakowanie 360 g. Polecamy serdecznie stosowanie błonnika tego producenta, gdyż pomaga on dodatkowo wyregulować poziom lipidów i cholesterolu we krwi. Znajdziecie go tutaj:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger