poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Soul-Farm - Żurawina suszona

Żurawina suszona to przyjemna, dobra, ale niezbyt zdrowa przekąska. Już tłumaczę dlaczego nie zdrowa? Ponieważ często do żurawiny suszonej dodawane są ogromne ilości cukru. Niestety, w żurawinie suszonej firmy Soul-Farm też tego cukru jest dużo, ale mamy na to rozwiązanie. 

Opakowanie

Żurawina suszona marki Soul-Farm została zamknięta w przeźroczystym woreczku zamykanym na klips o wadze 150 gram. Woreczek, w którym znajduje się żurawina jest przeźroczysty, więc widać, jak nasz produkt wygląda przed jego zakupem.


Właściwości

Żurawina suszona to idealna przekąska pełna witamin i minerałów. Wykazuje działanie moczopędne, oczyszcza drogi żółciowe. Zawiera sporą ilość błonnika pokarmowego istotnego w diecie człowieka.Do czego dodawać?

Można spożywać ją jako samodzielną przekąskę, dodawać do ciast, owsianek, czy musli. Dodając ją do ciasta można zmniejszyć ilość dodawanego cukru, ponieważ żurawina jest mocno dosładzana. W ogóle przed dodaniem żurawiny do czegokolwiek warto przepłukać ją w letniej wodzie na sitku, to pozbawi ją nieco cukru i będzie mniej kaloryczna.
Skład

Żurawina, cukier, olej słonecznikowy

Niestety, w żurawinie znajdziemy nieszczęsny cukier, którego unikamy. Jednak skład nie jest aż taki zły. Mógłby być zawsze gorszy.

Cena: 4,99 zł

Żurawina suszona 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger