niedziela, 22 października 2017

Lily Lolo - Puder Matujący Flawless Matte

Puder matujący kupuje się z przeznaczeniem, że będzie on na długo matowił naszą cerę. Czy puder Matujący Flawless Matte spełnił swoje zadanie?Puder o wadze 7 gram został zamknięty w charakterystycznym dla firmy opakowaniu z sitkiem. Zakrętka opakowania jest czarna, a na niej znajduje się logo firmy. Dodatkowo puder zamknięty był w klasycznym, białym opakowaniu z czytelnym składem z tyłu opakowania. 

Sitko działa bez problemu, dzięki opcji można go łatwo zamykać i otwierać oraz wysypywać tyle produktu, ile akurat jest nam potrzebne.  Nie zacina się, jak w przypadku innych kosmetyków mineralnych. Puder jest drobno zmielony, nieco pyli przy nakładaniu, ale do tego zdążyłam się już przyzwyczaić. Dobrze aplikuje się do na twarz. Jest jakby wisienką na torcie. Aplikuję go po wykonaniu makijażu na twarz. Ładnie matowi twarz, ale nie jest to efekt długotrwały. W ciągu dnia trzeba makijaż poprawić bibułkami matującymi.  Nie bieli. 

Skład pudru jest dwuskładnikowy i bardzo prosty. Zawiera tylko:Kaolin glinka, wypełniacz kosmetyczny pochodzenia mineralnego, jest polecany do cery tłustej i mieszanej z nadmierną produkcją serum,

Mica- wypełniacz kosmetyczny, nadaje lekkość i sprawia, że kosmetyk rozprowadza się jedwabiście

Cena: 81,90 zł - minusem może być wysoka cena. W porównaniu do innych pudrów matujących jest naprawdę wysoka.

Puder Matujący Flawless Matte 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger