sobota, 14 października 2017

Majru Natural Cosmetics - Glinka biała Kaolin

Glinki mają doskonały wpływ na cerę. Biała glinka jest najdelikatniejsza spośród dostępnych na rynku, stad z powodzeniem mogą stosować ją posiadaczki cery wrażliwej i naczynkowej. Skusiłam się na glinkę białą tym razem od firmy Majru. 


Marka Majru to nowo odkryta przeze mnie marka na Instagramie. Jest to nowosądecka mała, rodzinna manufaktura, która wytwarza kosmetyki naturalne. 

Opakowanie

Glinka o pojemności 100 gram zamknięta została w białym, okrągłym, plastikowym opakowaniu zakręcanym na zakrętkę. W środku opakowania znajduje się wieczko ochronne, dzięki temu unikniemy rozsypania glinki podczas okręcania opakowania. 


Glinka jest śnieżnobiała. Nie ma zapachu. Glinkę stosuję przeważnie 2 razy w tygodniu. Mieszam ją z kilkoma łyżeczkami wody aż do uzyskania gęstej papki, którą następnie nakładam na twarz na 10 minut. Następnie spłukuję maskę wodą. Pomimo cery mieszanej glinka idealnie się sprawdza. Cera wygląda na świeżą i wypoczętą. Dodatkowo glinka matuje skórę i zmniejsza pory. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam także mniejsze wydzielanie sebum. 

Glinką równie świetnie stosuje się do mycia twarzy. W tym celu należy zmieszać glinkę z wodą lub hydrolatem, aż do uzyskania jednolitej papki. Tak przygotowaną papkę nakładamy na twarz i delikatnie ją masujemy. Po umyciu twarzy białą glinką nie trzeba używać toniku w celu przywrócenia jej pH. Więcej o tym wspaniałym zabiegu z białą glinką opisała Agnieszka na swoim blogu Kosmetologia Naturalnie


UWAGA!!!

Co istotne należy przygotowywać glinkę w drewnianej lub gumowej miseczce, a do mieszania maseczki nie używać nic metalowego. Wszystko po to, aby glinka nie straciła swoich właściwości.


Czy wiedziałyście, że białą glinkę można także stosować do: kąpieli, mycia włosów i zębów?


Cena: 15,00 zł

Glinka biała Kaolin

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger