wtorek, 31 października 2017

Mydło Stacja - Pod niebem Toskanii z naturalnym mydłem

Pod niebem Toskanii brzmi iście wakacyjnie i włosko. Mydło zawdzięcza swoją tajemniczą nazwę obecnym w składzie: oliwie z oliwek,  oliwkowym pestką, olejkowi rozmarynowemu. Kto, ale Mydło Stacja tworzy piękne i super myjące mydełka. Dzisiaj pod lupą ich kolejne mydło - pod niebem Toskanii.


Zapewnienia producenta

Wiodąca prym oliwa z oliwek oraz oliwkowe pestki, a także olejek rozmarynowy sprawiają, że z łatwością możemy przenieść się pod słoneczne niebo włoskiej Toskanii. Najważniejszą funkcją oliwy jest nawilżenie skóry, która wcześniej zostaje lekko złuszczona drobniutkimi pestkami. Olejek rozmarynowy działa odkażająco, grzybobójczo, lekko pobudzająco i regenerująco. Jest doskonałym partnerem zmęczonych mięśni i osłabionego organizmu. Mydło ma za zadanie odprężyć, dzięki niezwykłej mocy rozmarynu oraz nawilżyć dzięki cudownym właściwościom oliwy.


Mydełko ma ciekawą etykietę nałożoną na mydełko, na której jasno napisany  z tyłu opis mydełka oraz z boku podany dokładny skład. Nic nie jest ukryte. Wszystkie składniki podane są szczegółowo. Na mydełku znajduje się logo firmy:"Mydło Stacja".Mydełko jest lekko żółte z widocznymi drobinkami, które peelingujące nie są. Kostka mydła waży 120 gram. Pachnie cytrynowo-rozmarynowo, choć dla mnie rozmaryn zawsze pachnie cytryną nie wiedząc dlaczego. dobrze się pieni, myje, oczyszcza z brudu i zanieczyszczeń skórę. Skóra po umyciu mydłem jest: miękka, gładka, nawilżona. 

Jak dłużej cieszyć się mydłem?

Aby dłużej cieszyć się kostką mydła, pomiędzy mydleniami przechowujcie je w miejscu pozbawionym wody – najlepsza będzie mydelniczka z drenażem, dziurkami lub sitko - tak zaleca producent.

Skład
zmydlone olej kokosowy, masło shea oraz oliwa z oliwek, zmielone pestki oliwki, eteryczny olejek rozmarynowy


Skład równie idealny, co działanie mydła. Nic tylko kupować i stosować :)

Cena: 19,00 zł

Mydło  pod niebem Toskanii

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger