czwartek, 30 listopada 2017

EtnoBazar.pl - Kadzidła stożkowe NAG CHAMPA INDIE oraz drewniany stojak na kadzidełka kulka

Witajcie kochani! Dzisiaj chcemy na chwile odejść od pospolitej tematyki kosmetyków a zająć się czymś innym, mianowicie kadzidełkami. Przedstawiamy Wam kadzidła stożkowe NAG CHAMPA pochodzące prosto z Indii razem z eleganckim stojakiem na kadzidełka. Kadzidełka są fajną i wygodną formą aromatoterapii. Zobaczcie dlaczego warto się nimi zainteresować. Oba produkty jak również inne znajdziecie w sklepie http://www.etnobazar.pl/.Kadzidła stożkowe NAG CHAMPA są bardzo ciekawą i wygodną formą aromatoterapii, która może być stosowana przez każdego z Was w swoim domu. Pozwalają na skuteczną i długotrwałą poprawę atmosfery życiowej w swoim domu. 

Do ich produkcji zastosowano wysokiej jakości żywice, zioła, przyprawy oraz olejki eteryczne mieszane w taki sposób aby otrzymać wyjątkowy i kojący zapach. Dominuje tutaj drzewo sandałowe.

Jego orientalny i lekko słodki zapach pozwala przenieść się do dalekich krain w których mozęmy wypocząć i zapomnieć o codziennych troskach. Wykazuje silne działanie kojące, relaksujące i uspokajające.

Kadzidła NAG CHAMPA pierwotnie produkowane były w klasztorach w Indiach oraz Nepalu. Są uznawane za jedne z najlepszych na świecie.


Kadzidełka zamknięte zostały w ekeganckim, czarnym opakowaniu z orientalnymi wzorakmi. Wewnątrz znajdziemy 12 sztuk malutkich, stożkowatych kadzidełek, zamkniętych hermetycznie w woreczku. Dodatkowo gipsowy wygaszacz.

My mamy również drewniany, okrągłu stojak na kadzidełka. Nie był on dostępny w zestawie, ale dobraliśmy go sobie dodatkowo aby można było w łatwy i bezpieczny sposób palić nasze kadzidełka a później wyrzucić z niego popiół. Drewniany stojak wykonany został z drewna egzotycznego.

Oczywiście możliwości aromatoterapeutyczne kadzidełek są bardzo obszerne. Każde z nich mogą działać inaczej i wykazywać inny wpływ. Jedne mogą wyciszać, inne wprawiać w euforie. Jeszcze inne mogą dodawać pewności siebie a może działać jak afrodyzjak? Wszystko zależy od składników jak i olejków eterycznych zastosowanych do produkcji kadzidełka.

Oczywiście kadzidełka dostępne są w różnych kształtach jak i zapachach, dlatego stojak ten będzie uniwersalny dla kadzidełek okrągłych, które dajemy sobie na środek jak i kadzidełek w formie patyczków, które włożymy sobie do tych mniejszych dziurek i będziemy bezpiecznie palić.


Tak właśnie zapal się kadzidełka NAG CHAMPA. Należy zapalić je i rozpalić podobnie jak węgiel drzewny. W tej chwili kadzidełko nie wytwarza dymu oraz swojego aromatu. Musimy na chwile go zapalić a następnie zdmuchnąć.

Według tradycji kadzidełko należy zapalać za pomocą prawej dłoni, która rzekomo jest słuszną drogą naszego życia. Nie należy zapalć ręką lewą bo tą drogą nie chcemy podąrząć. Czy to prawda? Nie wiemy :)


Następnie po zdmuchnięciu ognia, nasze kadzidełko zaczyna tlić się jak cygaro, Spala się powoli tak długo aż samo zgaśnie lub sami go zgasimy. Nawet jeśli nie dopali się do końca to kadzidełko można zapalić ponownie na przykłąd od połowy.


W tej chwili widać jak kadzidełko zaczyna się intensywnie dymić. Dym jest dość ciężki i gęsty. Jeśli palimy go w małych pomieszczeniach to możemy poczuć się dość przytłoczeni, jednakże zapach nie jest ani duszący ani zbyt cieżki dlatego fajnie się rozchodzi po mieszkaniu i długo utrzymuje w jego przestrzeni.


Tutaj mamy okrągły i gipsowy gaszak do kadzidełka. Generalnie nie wiemy czy to tak fachowo się nazywa ale my wykorzystaliśmy go do zgaszenia naszego kadzidełka i faktycznie udało się. Jednakże warto poczekać aż samo zgaśnie lub dopali się do końca.


Pozwoli nam on również na pozbycie się resztek popiołu i wyrzucenie do toalety. Raczej nie wyrzucajcie go do kosza na śmieci bo może to przyczynić się do powstania pożaru. Fajnie, że został dodany do zestawu, może posiada jeszcze jakieś inne zastosowania ale my ich nie znamy.


Kadzidełka bardzo ładnie pachną, przypominają nam trochę palarnie fajek wodnych na wakacjach. Jednak są mocno orientalne i przypominają swoim zapachem Egipt, Tunezje czy Maroko, jeśli mieliście okazję kiedyś tam być. Zapach nada się fajnie do wypoczynku i medytacji.

Bardzo łatwo się je pali, ogień jest mały i kontrolowany. Dymią się bardzo intensywnie a sam zapach utrzymuje się bardzo długo w domowej atomsferze. 

Jeśłi chodzi o cenę kadzidełek to znajdziecie je w sklepie EtnoBazar.pl w cenie 6,50 zł. Naszym zdaniem jest to bardzo niska cena i jeśli ktoś lubi taką formę aromatoterapii to warto. Znajdziecie je tutaj:


Natomiast jeśli chodzi o podstawkę do kadzidełek to drewniany stojak w kształcie kulki to koszt 7,50 zł. Cena jest bardzo niska a drewniany stojak nie zużywa się w żaden sposób i będzie służyć nam na lata. Znajdziecei go tutaj:


Oczywiście w sklepie EtnoBazar.pl znajdziecie wiele innych rodzajów kadzidełek o zapachach, których jeszcze nie znamy jak i dużo bardziej fikuśne podstawki pod kadzidełka. Wyboru w sklepie jest na prawde dużo o produkty są bardzo wysokiej jakości.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger