piątek, 17 listopada 2017

Hagi - Świeca sojowa - Korzenna Pomarańcza

Hagi to polska marka kosmetyków naturalnych, która już od dłuższego czasu mnie intrygowała. Przyjrzałam się bliżej kosmetykom tej marki na targach Ekotyki w Krakowie. Powiem zaintrygowały mnie. Moją przygodę z tą marką rozpoczynam od świecy sojowej o nieziemskim zapachu korzennej pomarańczy.Okres jesienno-zimowy to dobry czas na aromaterapię oraz  długie wieczory przy świecach. Wieczory są coraz dłuższe, coraz szybciej się ciemni. Świece kojarzą mi się z przemijaniem, upływającym czasem. Ich zapach przypomina mi szczęśliwe chwile spędzone z rodzinom. W tym przypadku zapach świecy przypomina mi zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zapach mandarynki, pomarańczy kojarzy się właśnie z tym czasem. Świeca o wadze 230 gram zamknięta została w przeźroczystym słoiku wykonanym z grubego szkła zakręcanym na zakrętkę. Słoik po zużyciu świecy można praktycznie wykorzystać. Z resztą świeca zamknięta  w takim szklanym słoiku jest pięknym elementem dekoracji każdego pomieszczenia.


Świeca, jak wszystkie inne produkty tej marki została wykonana ręcznie. Jej główną zaletą jest to, że wykonana została z ekologicznego wosku sojowego. Wystarcza na bardzo długi czas. Pali się około  35 godzin. Umila jesienno-zimowe wieczory.


Piękny zapach, który unosi się w mieszkaniu świeca zawdzięcza olejkom eterycznym z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki. Hmmm... po zapaleniu takiej świecy Święta są tuż, tuż :)

Świeca nie wydziela sztucznych toksyn. Pali się długo i przyjemnie pachnie.

Cena: 44,00 zł
Skład: 

ekologiczny wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki


Świeca sojowa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger