czwartek, 9 listopada 2017

Olejowe Smaki - Olej z wiesiołka

Witajcie! Dzisiaj kolejny post o świetnym oleju z wiesiołka firmy Olejowe Smaki. Bardzo polubiliśmy te oleje. Są wysokiej jakości i smakują. 
Olejowe Smaki tworzy pyszne, 100% oleje roślinne. Są one niefiltrowane, nieoczyszczone, z pierwszego tłoczenia, nieoczyszczone i niefiltrowane.

Co wyróżnia Olejowe Smaki?

- do produkcji olei wybierają staranne surowce, od sprawdzonych producentów i dostawców,

- wszystkie oleje tłoczone są na zimno,

- nie oddziałują na oleje wodą, temperaturą, czy chemikaliami. Wszystkie oleje są nierafinowane,

- produkty są w 100% naturalne, z pierwszego tłoczenia

- szklana, ciemna butelka chroni produkt od światła.


Opakowanie


Olej zamknięty został w wygodną, szklaną butelkę o pojemności 100 ml. Butelka do przechowywania oleju wykonana została z ciemnego szkła. W celu ochrony oleju przed działaniem promieni słonecznych, które przyczyniają się do utleniania cennych kwasów tłuszczowych i innych substancji aktywnych.

Omawianym przez Nas olejem jest zimno tłoczony oraz nieoczyszczony, wysokiej jakości olej z wiesiołka. O samym wiesiołku oraz oleju już kiedyś pisaliśmy i możecie śmiało odświeżyć swoją pamięć tutaj wiesiołek a właściwie wiesiołek dwuletni oraz tutaj olej z wiesiołka. Działanie tej rośliny jest bardzo obszerne i trudno zebrać to wszystko do kupy w jednym wpisie.Olej z wiesiołka dostarcza Nam wiele cennych kwasów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Są to kwas linolowy oraz gamma-linolowy. Oba kwasy wpływają na samopoczucie oraz kondycję Naszego organizmu. Biorą również udział w procesach przemiany materii. Należy pamiętać, że osoby chorujące na cukrzycę, nadużywające alkohol bądź niedobory selenu powinny zwrócić szczególną uwagę na suplementację tych kwasów, gdyż cierpią na ich niedobory.

Wpływa również pozytywnie na regenerację tkanki chrzęstnej oraz łącznej, dlatego zalecany jest w profilaktyce oraz zapobieganiu reumatyzmu, regeneracji złamań kości oraz zerwanych wiązadeł.

Częste spożywanie oleju z wiesiołka wpływa pozytywnie na kondycję skóry oraz włosów. Wzmacnia włosy oraz zapobiega ich wypadaniu. Stosowany zewnętrznie na skórę wykazuje silne właściwości regenerujące oraz reguluje pracę gruczołów łojowych.

Dodatkowo wzmacnia odporność organizmu, dlatego jego systematyczne stosowanie sprawia, że stajemy się bardziej odporni na zachorowania, a duch walki Naszego organizmu jest wzmocniony jak wojownik po wypiciu napoju szamana.

Należy również pamiętać, że olej z wiesiołka zalecany jest dla matek karmiących. Naukowe badania stwierdziły, że już kilka godzin po spożyciu zauważono wzrost produkcji kwasu gamma-linolowego oraz DGLA, które mają bardzo istotny wpływ na rozwój dziecka.


Olej z wiesiołka jest bogactwem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu jak i również kwasów tłuszczowych nasyconych. 


Dostarcza on fosfolipidów, które są budulcem błon komórkowych u wszystkich żywych organizmów. Stanowią pewnego rodzaju otoczkę dla białek oraz lipidów.Wzmacniają również pracę wątroby.


Dodatkowo olej też zawiera witaminę F, która jest mieszaniną nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jej zadaniem jest ochrona skóry i zwalczanie trądziku. Dodatkowo powoduje hamowanie autoagresji organizmu w którym organizm likwiduje własne przeciwciała. Witamina ta pomocna jest w leczeniu chorób "autoagresji" oraz wszelkiego rodzaju alergii. Systematyczne stosowanie oleju z wiesiołka przez alergików pozwala na unormowanie organizmu i zmniejszenie podatności na wpływ alergenów.


Dodatkowo zawarte w oleju kwasy GLA odpowiadają za regulację ciśnienia krwi oraz łagodzenie wszelkich zapaleń.


Jak widzicie ilość właściwości zdrowotnych, które oferuje nam olej z wiesiołka jest ogromna, a my staraliśmy się tutaj skupić na tych najważniejszych. Sam osobiście stosowałem olej z wiesiołka przez bardzo długi czas i potwierdzam jego skuteczność.

Cena tego oleju wynosi: 24,00 zł Wystarcza z reguły  na 5 użyć.

Olej z wiesiołka

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger