sobota, 16 grudnia 2017

Bydgoska Wytwórnia Mydła - Mydło piwne

Witajcie ponownie. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam coś fajnego i coś nowego, coś co często się nie zdarza. Mydło piwne dla prawdziwego piwosza i nie tylko. Mydełko produkowane przez Bydgoską Wytwórnie Mydła. Chwytajcie fotele i czytajcie razem z nami.


Bardzo cieszy Nas fakt, że komuś udało się wykorzystać piwo również w celach kosmetycznych. Dlaczego piwo? Czy to ma jakiś sens? Jak się okazuje tak. 

Piwo w kosmetyce wykazuje skuteczne działanie nawilżające, odblokowujące pory skórne oraz pobudzające mikrokrążenie naszej skóry. Wpływa na elastyczność i kondycje naszej skóry, pomaga przywrócić jej pierwotny piękny wygląd.

Mydło piwne przeznaczone jest do pielęgnacji skóry tłustej, ze względu na oczyszczający charakter, skóry suchej i normalnej ze względu na walory nawilżające i pielenacyjne. Dodatkowo mydło piwne może być używane do pielęgnacji brody przez Panów brodaczy :)Skład INCI mydło piwnego jest bardzo prosty, zresztą nie odbiega mocno od pozostałych mydeł z ich oferty, Znajdziecie go na karteczce dołączonej do kostki mydła.

"Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Beer, Sodium Hydroxide, Sodium Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Aqua, Aroma. "

Zmydlona oliwa z oliwek (Sodium Olivate) jako cenny i odżywczy olej bazowy. Zawiera dużo skwalenu, który regeneruje i nawilża naszą skórę. Działa odbudowująco.

Zmydlony olej kokosowy (Sodium Cocate) wykazuje silne właściwości nawilżające.

Zmydlony olej palmowy (Sodium Palmate) jest olejem o działaniu pielęgnującym, odżywczym i nawilżającym.

Beer jako piwo pozbawione alkoholu. Piwo pochodzi z małego i kraftowego browaru Browar Osowa Góra. Także piwo nie jest bylejakie :)

Wodorotlenek sodu (NaOH - Sodium Hydroxide) - ług sodowy - niezbędny do saponifikacji tłuszczu, które finalnie daje nam mydło.

Zmydlony olej rycynowy (Sodium Communis Ricinus (Castor) Seed Oil) jako olej, który sprawia, że nasze mydło pieni się bardzo ładnie. Wpływa dobrze na włosy.

Woda (Aqua) jako naturalny rozpuszczalnik.

Aroma jako delikatna substancja zapachowa, aromat piwa.

Skład produktu jest bardzo dobry i nie ma się tutaj do czego przyczepić. Mydło piwne może być bezpiecznie stosowane przez każdego z Was.


Kostka mydła piwnego jest bardzo ładna a jej góra ozdobiona drobnymi i suszonymi rośłinami. Niestety nie wiemy co to jest, być może jest suszony chmiel? Posiada bardzo ładną, lekko piwno brązową barwę. 

Bardzo ładnie się pieni, pozwala na dokładne domycie całego ciała. Jest delikatne dla skóry, fajnie nawilża i oczyszcza. Posiada delikatny zapach piwa. Myje się nim bardzo przyjemnie, pobudza delikatnie mikrokrążenie.


Kostka mydła piwnego dostępna jest w sklepie producenta Bydgoska Wytwórnia Mydła w cenie 15 zł za kostkę o wadze 85 g. Naszym zdaniem cena bardzo przystępna i warto się tym produktem zainteresować. Znajdziecie go tutaj:

>>> Mydło piwne <<<

Bardzo lubimy kosmetyki z dodatkiem piwa, tak mało jest ich na rynku. Tym bardziej, że tak wielu z Nas lubi piwo :) Serdecznie polecamy mydło piwne.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger