sobota, 2 grudnia 2017

Nasz turbo wybawca - Miętowy proszek do prania

Trudno wyobrazić sobie czyste ubrania bez proszku do prania. Lubimy, kiedy nasze ubrania są czyste i ładnie pachną. Oczywiście jeszcze przede wszystkim ubrania muszą być ładnie wyprane i czyste. Kolejnym proszkiem do prania, na który się zdecydowałam był miętowy proszek do prania. Wybrałam go też dlatego, że jest przyjazny dla środowiska i nie powoduje alergii.O firmie 

Na firmę natknęłam się przez przypadek, ale ten przypadek zdecydował, że zainteresowałam się kilkoma produktami tej firmy. 

Eukaliptusowy to marka, która jest przedstawicielem na Polskę australijskiej, rodzinnej firmy The Australian Eucalyptus Oil Company, która od roku 1895 produkuje 100% naturalny olejek eukaliptusowy Blue Mallee, używając handlowej nazwy Bygum.

Oprócz olejków eterycznych firma ma w swojej ofercie także produkty oparte na olejku eukaliptusowym takie, jak: proszki do prania, do zmywarki.

Półki sklepowe uginają się od proszków popularnych firm, jednak gdy zabawimy się w detektywa i przyjrzymy się składowi tychże proszków to przekonamy się, że przyjazne naszemu środowiskowi one nie są. 

Opakowanie 

W okrągłym, plastikowym opakowaniu o pojemności 1 kg zamknięty został nasz turbo wybawca, czyli miętowy proszek do prania. W środku proszku znajduje się miarka, która ułatwia nam dozowanie proszku, bez robienia bałaganu w łazience, tzn. rozsypywania proszku.


Wrażenia

Proszek wsypujemy nie tak jak zwykle do szufladki, a tym razem bezpośrednio do bębna pralki. Nie wsypujemy go, ile chcemy, ale tylko tyle, ile zaleca producent. Nie przesadzajmy z ilością. Proszek jest wysokoskoncentrowany i przyjazny dla środowiska. Proszek jest idealny do prania białych, jak i kolorowych ubrań. Nie potrzeba dwóch rożnych proszków. Zapach proszku wyczuwalny jest od razu po odkręceniu zakrętki. Pachnie świeżo eukaliptusowo - miętowo. Trochę się bałam, że po wypraniu ubrań w tym proszku ubrania będą zbyt intensywnie pachnieć, ale myliłam się. Zapach traci na intensywności podczas suszenia prania. Po kilku praniach jestem w stanie stwierdzić, że proszek działa. Dobrze usuwa plamy z ubrań, ładnie pachnie, a przede wszystkim piorąc w nim wiem, że nie działam ze szkodą dla środowiska naturalnego.


Skład


Węglan sodu – stosuje się go  w proszkach do prania w celu zwiększenia wydajności przez podwyższenie pH. Pomaga pozbyć się twardej wody. 

Metakrzemian sodu pomaga usunąć brud,  zapobiega ponownemu osadzaniu się cząsteczek brudu. 

Tripolifosforan sodu – aktywny wypełniacz, zmiękcza wodę. Wzmacnia działanie detergentów. Jest to bezpieczny związek. 

Olejek z mięty pieprzowej - działa odświeżająco i bakteryjnie, nadaje zapach naszemu proszkowi.

Cztery składniki tworzą proszek do prania, który działa. W składzie proszku nie znajdziemy żadnych niebezpiecznych substancji zagrażających naszemu zdrowiu, czy środowiskowi naturalnemu. Proszku można śmiało używać. W trakcie jego używania nie wystąpiły żadne alergie, czy uczulenia.
______________________________________________________________________________


Proszek nie musi zawierać sporej ilości składników, aby prał i działał. Nie dajcie się zwieść reklamom. Jest to produkt bardzo wydajny. Opakowanie o wadze 1 kg wystarcza na 50 prań.

Cena takiego proszku wynosi: 60,00 zł - przy jego wydajności jest to przystępna cena.


Miętowy proszek do prania

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger