niedziela, 14 stycznia 2018

Manufaktura Cieleśnica - Syrop do kawy i herbaty gruszka z wanilią

Zima to ten czas, kiedy lubimy pić nieco słodsze herbaty i kawy. Lubimy dodawać do herbat i kaw domowe konfitury lub soki. Nie przepadamy za syropami ze sklepowej półki, gdzie na pierwszym miejscu jest cukier, woda, a na końcu znikoma ilość owoców. W tym przypadku jest inaczej. Nie mówię, że cukru w tym soku nie ma, bo jest, ale na pierwszym miejscu znajdziemy sok z gruszki i brak wody. Zdecydowałam się na syrop z gruszką i wanilią od niedawno odkrytej Manufaktury CieleśnicyManufaktura Cieleśnica to polska marka, która pochodzi z Podlasia. Tworzy ona produkty z pasją, z najwyższej jakości składników. Spośród wielu firm Manufaktura Cieleśnica może pochwalić się:
- tradycyjnymi metodami produkcji,
- polskim rzemiosłem. 
- limitowaną produkcją,
- brakiem konserwantów i barwników w swoich produktach.


Syrop został zamknięty w szklanej butelce o pojemności 230 ml. Przez butelkę widzimy, ile syropu zostało nam do końca oraz jaka jest jego barwa. Syrop posiada lekki osad na dnie, ale nie świadczy to o zepsuciu produktu, tylko o naturalnym osadzie.


Syrop ma ciemno-pomarańczową  barwę. W smaku wyczuwalny jest wpierw smak gruszki, który ostatecznie przechodzi w smak wanilii. Jest bardzo słodki. Nie dziwmy się, bo zawiera 32 % cukru trzcinowego.

Skład


67% ekologiczny sok z gruszki, 32% cukru trzcinowego, syrop z cytryny, 0,5 % ekologicznego ekstraktu z wanilii

Na pierwszym miejscu w składzie syropu znajdziemy ekologiczny sok z gruszki już za nim w składzie jest cukier trzcinowy, który do najzdrowszych nie należy. Dodanie tego cukru, aż w 32% procentach powoduje, że syrop jest przesłodki. Syropu nigdy nie dodawajcie zbyt wiele, no chyba, że chcecie się zasłodzić.

Syrop smakuje dobrze, ale trochę zbyt duża ilość cukru w składzie może niektórym przeszkadzać, w tym i mi.

Cena: 15,00 zł

Syropu szukajcie na Allegro

Jakie syropy do kawy lub herbaty z dobrym składem polecicie?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger