piątek, 23 lutego 2018

Primavika - Mix orzechowy crunchy

Tak samo, jak czytamy składniki naszych kosmetyków, tak samo powinniśmy postępować w przypadku produktów na sklepowych półkach i czytać ich składy. Półki sklepowe uginają się pod towarami, stąd w tym i najbliższych postach opowiemy Wam o produktach oferowanych przez markę Primavika. Na pierwszy ogień idzie mix orzechowy crunchy


Opakowanie

Masło zamknięte zostało w szklanym słoiku o wadze 185 gram. Słoik zakręcany jest na czarną zakrętkę, a po odkręceniu słoika znajduje się folia zabezpieczająca, stąd mamy pewność, że nikt nie korzystał z naszego masła przed kupieniem.


Każdy z orzechów w mixie orzechowym crunchy posiada wyjątkowy smak i właściwości. Orzechy są idealną przystawką i przekąską. Są zdrowe i pomagają na wiele chorób takich, jak: cukrzyca, anemia, itp. 

Taki mix to zdrowa przekąska dla sportowców, dzieci i kobiet w ciąży. 


Produkt można dodawać do musli, jogurtów, pieczenia zdrowych ciast i ciasteczek. Można także spróbować samodzielnie skosztować. 

Mix smakuje bardzo orzechowo. Zmielone orzechy nie są w ogóle wyczuwalne. My z tego mixiu upiekliśmy ciasteczka na święta. Dodaliśmy do tego 1 jajko i cukier kokosowy i tak powstały bardzo pożywne ciasteczka. 

Składniki:

prażone orzeszki arachidowe 49%, prażone orzechy nerkowca 25%, prażone migdały 15%, prażone orzechy laskowe 10%, sól morska.
Produkt może zawierać sezam, soję i inne orzechy.


Przeważającą część zawierają w składzie orzechy arachidowe. Przyznam, że migdały w ogóle nie były wyczuwalne. Jak ze wszystkim również i w tym wypadku należy zachować umiar, ponieważ orzechy są tuczące. Nie należy przesadzać z ilością mixu. 

Osoby uczulone na orzechy, bądź migdały powinny unikać tego produktu. 

Cena waha się w zależności od sklepu i wynosi: 12-14 zł 

Produkty marki Primavika znajdziecie w sklepach: Tesco, Piotr i Paweł, Carrefour i Stokrotka. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger