wtorek, 13 lutego 2018

Shamasa - Peeling ze skorupek orzecha włoskiego

To, że uwielbiamy kosmetyki marki Shamasa to już na pewno wiecie. Nowym kosmetykiem, który pojawił się w ich ofercie jest peeling ze skorupek orzecha włoskiego. Ciekawy produkt, który nie opiera się na soli, a tylko jednym składniku. Kupiliśmy go podczas targów EkoStyl w Bielsku-Białej. 


Zapewnienia producenta

Peeling z łupin orzecha włoskiego, to prawdziwy wybawca skóry wymagającej odświeżenia, oczyszczenia i rozjaśnienia. Delikatne drobinki, nie powodujące podrażnień, usuwają obumarły naskórek dotleniając skórę, oczyszczając ją i sprawiając, że cera gotowa jest na przyjęcie kolejnych zabiegów.


Opakowanie

Peeling został zapakowany w papierowym 100 gramowym opakowaniu. Z przodu opakowanie ma okienko, przez które możemy zobaczyć, jak nasz kosmetyk wygląda przed zakupem. 

Wrażenia

Po otwarciu naszym oczom ukazują się drobno zmielone skorupki orzecha włoskiego. Gdyby nie napisano, że to peeling z orzecha włoskiego, to pewnie bym nawet o tym nie wiedziała. Peeling pachnie delikatnie orzechami włoskimi. Nie jest to produkt gotowy do użycia. Wymaga on zmieszania go z czymś tłustym (np. olejem) lub jogurtem. Próbowałam go zmieszać tylko z wodą, ale nie wiąże się tak dobrze. 

Peeling ze skorupek orzecha włoskiego jest delikatny dla skóry. Lubię go mieszać z olejem migdałowym. Nałożony na skórę delikatnie, ale skutecznie usuwa obumarły naskórek. Nie powoduje podrażnień. Skóra po nim jest miękka i miła w dotyku.

Opakowanie wystarczyło mi na 4 zostawania. Jestem oszczędna, więc taki dobry peeling szanowałam sobie, a i tak jest mega wydajny. Nie był testowany na zwierzętach. 


Cena: 21,00 zł

Peeling ze skorupek orzecha włoskiego

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger