poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Etnobazar.pl - Kostka zapachowa AMBRA JAMID (AMBER, AMBRY, HEMANI)

Cześć! Dzisiaj omówimy sobie coś wyjątkowego, produkt bardzo orientalny, prosto z gorącej Arabii, czyli kostkę zapachową AMBRA JAMID. Do czego może przydać się Wam kostka zapachowa? Zobaczcie sami za chwilę :) W międzyczasie odwiedźcie portal EtnoBazar.pl gdzie znajdziecie więcej ciekawy produktów :)


Kostka zapachowa AMBRA JAMID jest produktem o wyjątkowych właściwościach. Swoim subtelnym zapachem, oddziałowuje na nasze zmysły, znana jest jako skuteczny afrodyzjak oraz stanowi część rytuału HAMMAM.

Dzięki swojemu orientalnemu aromatowi, będzie służyć nam przez długi okres czasu i nie straci prędko swojego zapachu. Jednak musi być oryginalna taka jak ta :)

AMBRA jako zapach, znana i wykorzystywana jest przez wielu producentów ekskluzywnych perfum. Jest bardzo delikatnym a trwałym zapachem, możemy nacierać nim swoje nadgarstki aby kusić pięknym i mało inwazyjnym zapachem.

Dodatkowo sama kostka zapachowa, może być umieszczona w szafie lub łazience, gdzie przyniesie piękny zapach i odstraszy mole, które będą niszczyć nasze ubrania. 


Każda oryginalna kostka zapachowa AMBRA zamknięta zostaje w hermetycznej, zgrzewanej folii tak aby utrzymała zapach jak najdłużej. Dodatkowo sprzedawana jest w eleganckiej, metalowej puszczce. Przepraszamy, nie rozumiemy po arabsku i nie przetłumaczymy Wam co tam na niej pisze.


Skład kostki jest bardzo krótki ale treściwy, znajdziemy go na stronie producenta i jest następujący:

"Musk Ambrette, Musk Xylol, Vanaline, Rose Powder, Essential Oil."

Znajdziemy tutaj głównie piżmo AMBRETTE czyli AMBRY, która jest wydzieliną kaszalota wieloryba. Dodatkowo piżmo Xylol, które również jest substancją zapachową. Puder różany oraz olejki eteryczne AMBRA oraz róży. Składniki bardzo mało znane, mocno orientalne, jednak uwieżcie nam na słowo, że pachną pięknie.


Kostka jest dość duża, widać, że była prasowana, zawiera dużo proszku różanego, kruszy się i może pękać. Przypomina małe mydełko, jednak mydełkiem nie jest.

AMBRA pachnie pięknie, zapach jest aromatyczny, unosi się w powietrzu, przypomina dalekie kraje, fajnie sprawdzi się jako odświeżacz w toalecie lub sypialni. Zapach nie jest drażniący dla nosa, jednak bardzo trwały i pachnie bardzo długo.

Waga kostki to około 25 g. Niby nie dużo, jednak zanim Wam się zużyje minie dużo czasu. Producent deklaruje, że kostka pachnie przez kilka lat, jednak nie zdążyliśmy tego sprawdzić :) Cena kostki to 19,90 zł i znajdziecie ją w sklepie EtnoBazar.pl tutaj:


Co tu więcej mówić, jeśli fascynuje Was kultura wschodu, dalekie krainy arabskie oraz to całe dobrodziejstwo zapachów, cennych surowców kosmetycznych, które nam oferuje, to ta kostka może się Wam spodobać. Polecamy!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger