wtorek, 5 czerwca 2018

Kremowo.pl - Hydrolat rumiankowy organiczny bez konserwantów

Rumianek znany jest ze swoich właściwości łagodzących, przyśpieszających gojenie się ran. Hydrolat rumiankowy polecany jest wszystkim cerom zaczynając od: cery wrażliwej, alergicznej, podrażnionej, zaczerwienionej, z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, swędzącej, dojrzałej, a kończąc na tłustej, trądzikowej. Zobaczymy, co w tym gagatku siedzi :)


Rumianek pospolity jest powszechnie stosowany w kosmetyce. Działa uspokajająco, wykazuje właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe. Pomaga zasnąć, leczy reumatyzm. Leczy poparzenia oraz wspaniale współgra z cerą alergiczną, wrażliwą. Potrafi także rozjaśniać włosy.

Po takich właściwościach musiałam spróbować tego cuda. W pielęgnacji mojej cery najczęściej stosowany był hydrolat różany, jednak czy hydrolat rumiankowy też się sprawdził?

Hydrolat zakupiony na stronie Kremowo.pl zamknięty został w ciemnej butelce 50 ml. Oczywiście na stronie można kupić większe i mniejsze pojemności tego hydrolatu. 

Hydrolat rumiankowy posiada pH od 4 do 6, ma lekko żółtawy kolor i roślinny zapach. Świetnie współgra z hydrolatem oczarowym, ponieważ razem są jeszcze silniejsi. 

Skład INCI:
  • Chamomilla Recutita Flower Water - hydrolat ruminakowy

Jestem zadowolona z działania hydrolatu rumiankowego. Używam go jako toniku lub jako dodatek do maseczek. 

Przy regularnym stosowaniu widzę, że wycisza on zaczerwienienia, nawilża, łagodzi, fajnie odświeża skórę w upalne dni. Może zapachu nie ma jakiegoś pięknego, ale ważne, że działanie ma udane.

Mój hydrolat o pojemności 50 ml kosztował 9,50 zł Na stronie Kremowo.pl TU znajdziecie wiele wariantów pojemnościowych tego hydrolatu do wyboru:)

Jaki hydrolat sprawdza się w Twojej pielęgnacji?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger