poniedziałek, 16 lipca 2018

Dotyk Kreacji - Świeca z wosku sojowego bergamotka i cytryna

Wosk sojowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnej parafiny. Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, stąd jest idealnym wyborem dla wegan. Świece wykonane z wosku sojowego są bezpieczne dla astmatyków, alergików, czy nawet osób cierpiących na astmę. W sklepie Dotyk Kreacji znajdziemy szeroki wybór świec sojowych, stąd zdecydowałam się na jedną z nich w wersji zapachowej z bergamotką i cytryną. O marce

Jak mówi o sobie Pani Ania, właścicielka firmy, pracownia Dotyk Kreacji powstała w celu odnalezienia sposobu na lepsze życie i lepsze ja. Pani Ania jest fascynatką słońca, natury oraz naturalnej pielęgnacji ciała. W celu lepszego wyrażenia siebie, swoich wyborów oraz wolności, powstała ta pracownia, gdzie znajdziecie: ręcznie robione świece sojowe, kosmetyki naturalne oraz mydła. Serdecznie polecamy produkty Pani Ani.


Świece sojowe nie są toksyczne dla naszego zdrowia. Spalają się dużo wolniej niż świece parafinowe i nie wydzielają toksycznych substancji podczas spalania.

Wybrana przeze mnie świeca pachnie orzeźwiająco cytrynowo (tak pachnie do momentu, aż jej nie zapalimy). Zamknięta została w szkle o pojemności 200 ml. Świeca posiada naturalny mleczny kolor. Nie wytwarza dymu podczas spalania, a jej knot został wykonany z bawełny. Z kolei wosk użyty do jej produkcji jest w 100 % ekologiczny. W czasie spalania wydobywają się z niej olejki eteryczne o zapachu cytryny i bergamoty.

Myślałam, że to idealny, orzeźwiający zapach na letnie wieczory przy ognisku, ze znajomymi.    Świeca podczas spalania po prostu śmierdzi. Nie ma nic wspólnego z bergamotką i cytryną. Niestety, wylądowała w koszu.


Cena: 39,00 zł

Dostępne są także inne wersje zapachowe świec, które możecie zobaczyć TU

Świeca z wosku sojowego bergamotka i cytryna Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger