środa, 18 lipca 2018

Help4skin - Zestaw ratunkowy na rany, otarcia i oparzenia słoneczne

Pewnego letniego poranka pojawiła się u nas niezwykła przesyłka, w środku której znajdowała się metalowa apteczka, a wewnątrz niej trzy produkty przeznaczone na rany, otarcia i poparzenia słoneczne. To właśnie szczególnie latem skóra najbardziej jest narażona na wszelkiego rodzaju urazy, czy poparzenia. 


Help4Skin to gama trzech preparatów leczniczych, których celem jest zapewnienie właściwego przebiegu gojenia się ran i oparzeń. Są to produkty bezpieczne dla dzieci już od 2 roku życia. 

W dodatku producent zadbał o nasz uśmiech na twarzy. Pojemna, metalowa apteczka, w której zamknięte były produkty będzie stanowiła bezpieczne miejsce do przechowywania podręcznych farmaceutyków. 


Na pewno kojarzycie produkty Help4Skin z reklamy telewizyjnej, gdzie dziecko informuje swojego tatę, ze zrobiło sobie "kuku". Dla przypomnienia reklama poniżej :)


Help4Skin Gojenie oparzeń


Gojenie oparzeń to produkt w postaci hydrokoloidowego żelu przyśpieszającego gojenie oparzeń, w tym słonecznych. Reguluje poziom wilgotności rany. Nie tylko zabezpiecza ją przed wysychaniem, lecz także absorbuje wilgoć. Natychmiastowo zmniejsza ból i delikatnie chłodzi. 


Poręczna butelka o wadze 75 gram zawiera łatwy w użyciu dozownik. Jest to higieniczny sposób nabierania produktu. 

Preparat nakładamy czystymi rękami 1-2 razy dziennie miejscowo, grubą warstwą. W celu higienicznej aplikacji unikamy przy tym dotykania końcówki dozownika ze skórą. 

Skład
Kwaśny koloidalny karbomer, karnozyna, woda, benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Cena: 36 zł

Help4Skin Gojenie ran


Gojenie ran to hydrokoloidowy żel przyśpieszający gojenie się ran suchych i wilgotnych, takich, jak: rany chirurgiczne, odleżyny, otarcia, czy owrzodzenia nóg. Przeznaczony jest do stosowania miejscowego. Może być stosowany na rany zamknięte, jak i otwarte. Nie przywiera do rany, stąd zapewnia bezbolesną zmianę opatrunku. 

Produkt ma postać spray'u, stąd gwarancja higienicznej i dokładnej aplikacji preparatu. Mała, poręczna butelka o wadze 75 gram zmieści się do najmniejszego plecaka, czy apteczki podczas wiosennych, czy letnich podróży. 

Skład

Kwaśny koloidalny karbomer, karnozyna, woda, benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Cena: 36 zł 

Help4Skin Gojenie ran żel


Help4Skin Gojenie ran to hydrokoloidowy żel przyśpieszający gojenie ran suchych i wilgotnych, takich, jak: skaleczenia, rany, otarcia, pęknięcia skory, zadrapania, czy powierzchowne oparzenia. Momentalnie zmniejsza odczuwanie bólu. Idealny do stosowania na rany otwarte, jak i zamknięte. 

Schładza i zmiękcza miejsce kontaktu z plastrem lub bandażem oraz zapewnia jego bezbolesną zmianę. 


Poręczną, małą tubkę o wadze 20 gram schowasz nawet w najmniejszym plecaku, czy torebce. Warto mieć przy sobie taki produkt, tak na wszelki wypadek. 

Skład

Kwaśny koloidalny karbomer, karnozyna, woda, benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Cena: 18 zł

Jak ze składem ?

We wszystkich kosmetykach gamy Help4Skin zauważalny jest ten sam skład. Różni się tylko formuła w jakiej został przygotowany preparat. Do wyboru mamy: żel zamknięty w wygodnym dozowniku, spray oraz żel w poręcznej, stojącej tubce. 

Głównym składnikiem preparatów jest kwasowy karbomer stabilizowany karnozyną, czyli peptydem, który naturalnie występuje w skórze. Chroni on suche rany przed utratą wody i działa jako przeciwutleniacz. Z kolei w przypadku ran wilgotnych karboner odpowiedzialny jest za pochłanianie nadmiaru płynu. Pozostałe dwa ostatnie składniki preparatorów pełnią funkcję konserwującą. Preparaty nie zawierają parabenów.

Wyroby medyczne Help4Skin dostępne są w aptekach.

Jaki produkt przydałby się Wam najbardziej ?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger