środa, 4 lipca 2018

OZONFIX - Oliwa nasycona ozonem - Naturalny preparat likwidujący bakterie, grzyby i pleśnie

Cześć! Dzisiaj chcemy porozmawiać z Wami o kolejnym ciekawym produkcie jakim jest OZONFIX. Mieliśmy okazję poznać się z nimi również na targach EkoTyki w Katowicach. Zajmują się produkcją naturalnego preparatu do zwalczania bakterii, grzybów oraz pleśni na bazie naturalnej oliwy z oliwek nasyconej ozonem. Preparat posiada specjalistyczne medyczne przeznaczenie oraz szerokie spektrum działania. Przeczytajcie sami dlaczego powinien znaleźć się w Waszej domowej apteczce.


Preparat OZONFIX dzięki silnemu działaniu utleniającemu, preparat głęboko dotlenia skórę, co za tym idzie przyspiesza metabolizm skóry właściwej. To zaś ma działanie antycellulitowe. OZONFIX doskonale łagodzi ból po poparzeniach słonecznych i zmniejsza świąd po pogryzieniach przez owady. Silne działanie utleniające, niszczy błony komórkowe bakterii i grzybów chorobotwórczych. (nawet tych lekoopornych) 

Jest naturalnym preparatem zwalczającym grzyby oraz bakterie chorobotwórcze, które często przyczyniają się do zmian skórnych.

Blokuje działanie wirusów np. wirusa opryszczki Te właściwości OZONFIXu stawiają go na pograniczu medycyny i kosmetyki. Jest n bezpieczny w stosowaniu i nie powoduje uodpornienia się drobnoustrojów na ten preparat.


W jego skład wchodzą tylko i wyłącznie dwa składniki. Wysokiej jakości oliwa z oliwek, która nasycona została ozonem w sposób trwały, nie tymczasowy. Głównym czynnym składnikiem są ozonidy oligomeryczne powstałe w wyniku saturacji oliwy z oliwek przy użyciu ozonu.

Nie znajdziemy tutaj szkodliwych składników chemicznych, konserwantów, barwników, wzmacniaczy, sztucznych aromatów, perfum. Niczego zbędnego co mogło by negatywnie wpływać na zdrowie naszego organizmu oraz kondycje naszej skóry.


Jak się okazuje, oliwa z oliwek jest skutecznym i przede wszystkim naturalnym nośnikiem tlenu w głąb naszej skóry. Dodatkowo obecność ozonoidów przyśpiesza gojenie się ran oraz regenerację komórek skóry.


OZONFIX jest produktem bezpiecznym dla kobiet w ciąży. Wspomaga gojenie się wszelkich uszkodzeń części intymnych izabezpiecza przed powikłaniami. OZONFIX można stosować też u niemowląt od samego początku, zapobiegawczo jak i w przypadku odparzeń.

Jest również produktem w pełni przebadanym, posiada wszelkie zezwolenia jak i atesty. Fajnie, że producent zamieścił również takie informacje bezpośrednio na jego stronie. Są to dokumenty publicznie dostępne dla Wszystkich i każdy może sprawdzić, poczytać: dokumenty


Produkty OZONFIX dostępne są w różnych pojemnościach jak również różnych opakowaniach. Preparat jest taki sam i nie zmienny, jednakże opakowanie różnią się innym pojemnikiem jak również sposobem aplikacji. Nam najbardziej odpowiada szklany z pipetką (widoczny na zdjęciu 1).


Preparat posiada złotożółty kolor, zresztą wygląda i zachowuje się jak oliwa z oliwek. Pachnie jak oliwa z oliwek. Nie zastosowano tutaj żadnych dodatków zapachowych. Nie są one tutaj absolutnie potrzebne.


Stosowaliśmy OZONFIX bezpośrednio na skórę, na jej suche miejsca w okolicach nadgarstków, gdzie skóra była najbardziej przesuszona oraz często łuszczyła się. Musimy przyznać, żę po kilku dniach kuracji, skóra po prostu wracała do swojej młodości. Suche miejsca stały się z powrotem miękkie i przyjemne w dotyku, stary naskórek się złuszczył. Działanie bardzo fajne.

Produkt w różnych wariantach dostępny jest w sklepie producenta. Wszystkie preparaty można tam zakupić a ich cena waha się od 12 do 54 złotych w zależności od pojemności. Nie jest to naszym zdaniem dużo.


Musimy przyznać, że na samym początku nie potrafiliśmy się przekonać do tego typu wynalazków i patrzyliśmy na nie z dużym dystansem, jednak po zastosowaniu ich na samym sobie, udało nam się do nich przekonać. Możemy spokojnie je Wam polecić i na pewno warto mieć co najmniej jeden z nich w swojej apteczce.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger