środa, 15 sierpnia 2018

Svoje - Umilacze do kąpieli Lemongrass, Lawenda oraz Rozmaryn

Jestem w grupie szczęśliwców posiadających wannę i za nic w świecie nie zamieniłabym jej na prysznic. Tym bardziej cenię sobie takie kąpielowe umilacze. Marka Svoje obdarzyła mnie aż trzema takimi produktami. Lawenda i Rozmaryn umieszczone były w saszetkach, z kolei Lemongrass w szklanym słoiku. 
Marka Svoje to kosmetyki naturalne tworzone na Podlasiu. Naturalnie, ręcznie wytwarzane z pasją w limitowanych ilościach. Wszystkie składniki posiadają wymagane atesty, a każda receptura jest starannie opracowywana i oceniana pod kątem bezpieczeństwa.

Wszystkie trzy umilacze kąpielowe występują w postaci sypkich proszków opierających się na dodatku sody oczyszczonej, kwasku cytrynowym, olei i olejków eterycznych. Różnią się między sobą zapachem, ale także innymi dodatkami olei i olejków eterycznych w składzie. 

KĄPIEL LAWENDA Z GLINKĄ KAOLINOWĄ
Umieszczona została w papierowym opakowaniu o wadze 45 gram. Już przez papierowe opakowanie było czuć intensywny zapach lawendy. Niestety, z uwagi na uczulenie na lawendę oddałam swoją saszetkę mężowi do wypróbowania. 

Mąż, jak to mąż wsypał całą saszetkę za jednym zamachem do kąpieli. Mi by wystarczyła na dwa użycia...ale no cóż.W środku opakowania znajdował się lekko fioletowy, sypki proszek o zapachu lawendowy z glinką kaolinową. Po wsypaniu go do wanny proszek zaczął intensywnie musować, lekko zabarwił wannę i się rozpuścił. Cała łazienka pachniała, jak na polu lawendowym. Można się było zrelaksować i wyciszyć po całym dniu. Mąż sobie chwalił. 

Przy wychodzeniu z wanny należy zachować ostrożność ze względu na śliskie oleje. Należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia. Po takiej kąpieli nie trzeba używać balsamu.Skład

soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, skrobia ziemniaczana, olej ze słodkich migdałów, olejek eteryczny lawendowy, niebieska glinka kaolinowa, fioletowa glinka kaolinowa.

W składzie znajdziemy olej migdałowy, który jest mocno odżywczym olejem, wpływa pozytywnie na kondycje skóry. Zawiera duże ilości witaminy E, która jest silnym antyoksydantem. Delikatnie natłuszcza, zmiękcza oraz pielęgnuje skórę. Olejek eteryczny, który uspokaja i wycisza oraz glinki, które nadają kolor naszej mieszańce. 

Cena: 26,00 zł /180 gramowy słoik


KĄPIEL LAWENDA Z GLINKĄ KAOLINOWĄ


KĄPIEL ROZMARYN, POMARAŃCZA I EUKALIPTUSRównież moja wersja rozmarynowa z pomarańczem i eukaliptusem umieszczona została w papierowej torebce o wadze 45 gram. Przez papierowe opakowanie delikatnie przebija się zapach orzeźwiającej pomarańczy. 

W tym przypadku saszetki używałam ja, więc wystarczyła mi na dwa użycia. Po otwarciu intensywnie poczułam nie pomarańczę, a świeży zapach mentolu zawdzięczający olejkowi eukaliptusowemu.


Po wsypaniu do wanny połowy opakowania proszek delikatnie musował i rozpuścił się dając lekko pomarańczową barwę wody. W całej łazience było czuć pobudzający zapach mentolu. Na letnie upały, jak znalazł.Przy wychodzeniu z wanny należy zachować ostrożność ze względu na śliskie oleje. Należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia. Po takiej kąpieli nie trzeba używać balsamu. 

Skład

soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, skrobia ziemniaczana, olej ze słodkich migdałów, olejek eteryczny pomarańczowy, olejek eteryczny eukaliptusowy, olejek eteryczny rozmarynowy, wyciąg olejowy z marchwi na oleju słonecznikowym.


W składzie znajdziemy olej migdałowy, który jest mocno odżywczym olejem, wpływa pozytywnie na kondycje skóry. Zawiera duże ilości witaminy E, która jest silnym antyoksydantem. Delikatnie natłuszcza, zmiękcza oraz pielęgnuje skórę. Olejki eteryczne pomarańczowy, eukaliptusowy, rozmarynowy, które wspaniale się równoważą tworząc niezłą kompozycję zapachową. 

Cena: 24,00 zł/ 180 gramowy słoik

KĄPIEL ROZMARYN, POMARAŃCZA I EUKALIPTUS

KĄPIEL LEMONGRASS Z ROZMARYNEM
Zamknięta została w szklanym, przeźroczystym słoiku zamykanym na czarną zakrętkę o wadze 180 gram. Słoik jest przeźroczysty, więc łatwo można zobaczyć, jakiego koloru jest nasz proszek. Wokół słoika przywiązana została malutka karteczka z wszystkimi istotnymi informacjami na temat opisu produktu, jego składu. 

Po otwarciu o mało by co nie wysypałam zawartości, ponieważ producent hojnie nasypał proszku aż po sam szczyt słoika. Duży ukłon za nie oszukiwanie na wadze. 

Proszek ma kolor jasno zielony. Jego zapach pachnie intensywnie rozmarynem przełamanym nutą cytrynową. Zapach jest miły dla nosa.


Produkt lekko zabarwia wodę, odpręża, dzięki zapachowi i pozwala na domowy relaks w SPA łazienkowym. 

Pojemność 180 gram wystarczyła mi na cały miesiąc stosowania 2 -3 razy w tygodniu, więc wydajność na duży plus.Skład

soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, skrobia ziemniaczana, olej ze słodkich migdałów, olejek eteryczny lemongrassowy, olejek eteryczny rozmarynowy, mielony młody jęczmień, niebieska glinka kaolinowa, wyciąg olejowy z marchwii na oleju słonecznikowym.


W składzie znajdziemy olej migdałowy, który jest mocno odżywczym olejem, wpływa pozytywnie na kondycje skóry. Zawiera duże ilości witaminy E, która jest silnym antyoksydantem. Delikatnie natłuszcza, zmiękcza oraz pielęgnuje skórę. Olejek eteryczny lemongrassowy i rozmarynowy nadaje zapach kosmetykowi. Mielony młody jęczmień opóźnia proces starzenia się skóry, nadaje lekko zielonkawy kolor. 

Przy wychodzeniu z wanny należy zachować ostrożność ze względu na śliskie oleje. Należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia. Po takiej kąpieli nie trzeba używać balsamu. 

Cena: 24,00 zł/ słoik 180 gram

KĄPIEL LEMONGRASS Z ROZMARYNEM

Wszystkie umilacze kąpielowe marki Svoje doskonale spisały się ze swoje zadania. Umilały kąpiel, ładnie pachniały. Po ich użyciu nie było trzeba nakładać już żadnego balsamu, ponieważ skóra była przyjemnie nawilżona, ale bez tłustego filmu. Głównym składnikiem każdego produktu był olej ze słodkich migdałów. Kosmetyki różniły się między sobą zapachem wyeksponowanym za pomocą olejków eterycznych. Najbardziej do gustu przypadł mi zapach Lemongrass z Rozmarynem. Sprawił, że najbardziej polubiłam jego zapach i czułam się zrelaksowana. 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger