piątek, 3 sierpnia 2018

Zachowaj energię lata - sierpniowa promocja w drogerii Rossmannie 2+2

To mój pierwszy post, w którym informuję Was o nadchodzącej promocji w Rossmannie. Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałam się tymi promocjami, ponieważ zawsze coś mi w nich przeszkadzało lub uważałam je za niezbyt ciekawe. Tym razem jest inaczej, stąd też pozwoliłam podzielić się z Wami tą informacją. 


O sierpniowej promocji dowiedziałam się przeglądając bezpłatny magazyn dostępny dla klientów drogerii Skarb.

Promocja obowiązywać będzie od 20-29 sierpnia 2018 roku. Promocja o nazwie "Zachowaj energię lata" będzie dotyczyć produktów do pielęgnacji ciała, włosów oraz paznokci.

Tym razem do wyboru mamy dosyć dużo kosmetyków w tych kategoriach. Promocja 2+2 oznacza, że kupujemy 4 różne produkty oznaczone czerwoną etykietą "2+2", a płacimy tylko za dwa najdroższe.

Warto już teraz zastanowić się nad tym, co będziemy chcieli kupić. Na takiej promocji zawsze trochę grosza można zaoszczędzić. Jest tylko jeden wyjątek, z promocji mogą skorzystać tylko raz i mogą z niej skorzystać tylko posiadacze aplikacji klubu Rossmann. 

Do wyboru mieć będziemy kosmetyki w kategoriach: włosy, ciało, usta, paznokcie oraz maseczki do twarzy. Tym razem skompletowanie produktów z tej kategorii z dobrym składem nie powinno być problemem.

Konkretna lista produktów objętych promocją pojawić się ma dopiero przed 20 sierpnia, ale już teraz mam kilka produktów na oku. Oczywiście, jeśli będą one objęte tą promocją.

Moje typy z dobrym składem:

WŁOSY

Oczywiście szampony i odżywki Alterra. Najbardziej ostatnio moim włosom przypadł do gustu nowy szampon tej marki z kakao & baobabem

Maski do włosów Garnier Fructis. Na razie wypróbowałam tylko wersję bananową, która w moim odczuciu jest średnia, ale dałabym jeszcze szanse innym. 
Odżywki i szampony Petal Fresh

CIAŁO

W tej kategorii jakoś ciężko mi coś wybrać, ponieważ zapasy spore, ale jeśli miałabym już coś wybrać to wybrałabym coś z poniższych produktów ze zdjęcia. 
USTA

W tej kategorii na pewno skusiłabym się na kosmetyk marki EOS, ponieważ w normalnej cenie ich kosmetyki są ciut drogie, a w tej promocji idzie je kupić w korzystniej cenie. 


MASECZKI DO TWARZY

W tej katorgi mogłabym się skusić na maseczki marki Dermaglin. Firma mi znana i lubiana.


PAZNOKCIE

W tej kategorii mało rzeczy przypada mi do gustu, oprócz może jednej poniższej odżywki. 
To są moje typy, a jakie są Twoje? Skorzystasz z promocji?


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger