wtorek, 18 września 2018

Lactosan Mama suplement diety wspomagający laktację

Lactosan mama to produkt wspomagający laktację. Swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza kompozycji idealnie dobranych naturalnych składników. Otrzymałam go na początku swojej mlecznej przygody, po urodzeniu córki. No tak, jeśli ktoś jeszcze nie wie to nasza Zdrowonaturalna rodzina się powiększyła. Zapewnienia producenta


Lactosan mama suplement diety swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza specjalnie dobranej kompozycji składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu wspiera aktywność gruczołów mlecznych kobiet karmiących. wspomagając proces laktacji (owoc kopru włoskiego).

Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, m.in. wpływa korzystnie na procesy trawienne oraz pomaga usunąć uczucie pełności i wzdęcia. Wpływa korzystnie na dobre samopoczucie zarówno psychiczne, jak i fizyczne, ułatwia odprężenie organizmu oraz wspomaga spokojny sen karmiącej mamy (liść melisy). Zawiera beta–glukan oraz ekstrakt ze słodu jęczmiennego.Opakowanie

W środku opakowania znajdziemy 14 saszetek do przygotowania napoju wspomagającego laktację. 
Z kartonowego opakowania wyczytamy skład, zalecane spożycie oraz zastosowanie. Grafika na pudełku od razu sugeruje nam, że to produkt przeznaczony dla kobiet karmiących swoich najmłodszych maluszków. 

SkładW składzie znajdziemy sproszkowany ekstrakt ze słodu jęczmiennego, który zawiera w swoim składzie naturalne związki pobudzające wydzielanie prolaktyny. Idealny składnik zwiększający laktację, stąd tak chętnie dodawany do takich suplementów. Kolejne składniki są wyszczególnione na zdjęciu, ale chciałabym się tutaj skupić na wyciągu suchym z liścia melisy, który dba o dobre samopoczucie mamy karmiącej, odpręża i relaksuje, stąd też mleczka wypływa dużo więcej. 

Wrażenia

Suplement diety zamknięty został w wygodnym w użyciu saszetkach przeznaczonych do jednorazowego spożycia. Opakowanie wystarczy nam na 7 dni regularnego stosowania dwa razy dziennie. Najczęściej przygotowuję suplement z dodatkiem wody, tzn. wlewam około połowy szklanki, wsypuję saszetkę, mieszam. Suplement smakuje słodko, ma lekko brązowy kolor. Nie jest gorzki, mogę więc powiedzieć, że jest pyszny. Co najważniejsze działa. Mleczka w piersiach jest więcej, a dziecko i mama są zadowoleni. :)

Suplement nie jest drogi i kosztuje 19,89 zł w Aptece Gemini.

Lactosan Mama suplement diety wspomagający laktację

Są tutaj jakieś mamy, które stosowały ten lub inne suplementy diety wspomagające laktację?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger