sobota, 20 października 2018

BioGaia ProTectis Baby, krople dla dzieci od pierwszych dni życia

Cześć! Dzisiaj chcemy porozmawiać o produkcie z innej beczki, będzie to specjalistyczny preparat dla noworodków i dzieci od pierwszego dnia życia BioGaia, który stanowi bezpieczny i skuteczny sposób wzmocnienia układu pokarmowego i wydalniczego naszego dziecka. My właśnie teraz przerabiamy okres wychowywania maluszka, który wiąże się z kolkami, wzdęciami i problemami z młodym i jeszcze nie dobrze rozwiniętym układem pokarmowo-wydalniczym. Zobaczcie czy warto.


BioGaia jest specjalistycznym produktem, który zawiera odpowiednio wyselekcjonowane szczepy bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus reuteri (L. reuteri) Protectis. Bakterie wyizolowane zostały w odpowiedni sposób z mleka matki oraz zawieszone zostały w oleju słonecznikowym. 

Jest probiotykiem o bezpiecznym działaniu, wolnym od toksycznych składników jak również neutralnym w swoim smaku, dlatego jest dobrze tolerowany przez dzieci, nawet te najmłodsze.Jak się okazuje 5 kropli preparatu zawiera: minimum 100 milionów żywych bakterii L. reuteri Protectis. Stosuje się 5 kropli dziennie razem z posiłkiem, nie zaleca się przekraczania tej dawki, chyba, że lekarz zadecyduje inaczej.

Bakterie obecne w preparacie BioGaia są odporne na działanie kwasu mlekowego w żołądku, nie trzeba stosować dodatkowo leków osłonowych. Bakterie charakteryzują się dobrą przeżywalnością.


Krople preparatu mogą być dodawane do posiłków, w przypadku noworodków również do mleka, jednak należy pamiętać aby nie łączyć ich z cieczami o wysokiej temperaturze. Bakterie nie są odporne na działanie wysokiej temperatury i mogą zostać zabite. Zaleca sięaby temperatura nie przekraczałą 37 stopni Celsjusza.


Aby jednak mieć pewność, co tak na prawdę zawarte jest w kroplach BioGaia, warto zwrócić uwagę na skład tego preparatu. Składniki znajdziemy z tyłu opakowania:


Skład INCI produktu: 

"olej słonecznikowy, trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT) z oleju z nasion palmy oleistej, Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L.reuteri Protectis)"

Olej słonecznikowy - który jest nośnikiem żywych kultur bakterii.

Trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT) z oleju z nasion palmy oleistej - MCT mogą być pomocne w przypadku: biegunek, zaparć, zapalenia trzustki i dróg żółciowych, chorób wątroby – tłuszcze te działają hepatoprotekcyjnie jak również zapalenia jelit.

Lactobacillus reuteri DSM 17938 - odpowiednio wyselekcjonowany szczep bakterii z mleka matki. Znajduje się głównie w pierwszych porcjach mleka tzw. siarze. Jest mikrobiotem układu pokarmowego, chociaż jak się okazuje nie zawsze kolonizuje nas całkowicie. Jak się również okazuje, bakterie te przyczyniają się do produkcji naturalnego antybiotyku reuteryny, która skutecznie hamuje rozwój niektórych bakteri gram ujemnych i dodatnich, grzybów, pierwotniaków. Wpływają pozytywnie na wzrost flory bakteryjnej jelit jak również cechuje ich zdolność modyfikacji składu flory jelitowej w taki sposó aby hamować rozwój niektórych patogenów.

I to wszystko, nie znajdziemy tutaj niczego szkodliwego. Mimo, że tłuszcze MCT uznawane są za tłuszcze nasycone i powszechnie szkodliwe, to dobrane w odpowiednich proporcjach wspomagają leczenie wielu dolegliwości.


Preparat jest bardzo skuteczny, podajemy go dziecku systematycznie, raz dziennie. Wspomaga trawienie oraz rytm wypróżnień. Zapobiega również powstawaniu wzdęć. Gdy podaliśmy go dziecku po raz pierwszy to spało chyba 6 godzin w ciągu. Później fajnie dziecko się po nich czuło, brzuszek nie był twardy.

Niektórzy ludzie stosują również DICOFLOR, jednak BIO GAIA zawiera więcej żywych szczepów bakteri probiotycznych i działa również na kolki. DICOFLOR nie działą przeciw kolkowo, dlatego my zalecamy BIO GAIE właśnie.

Opakowanie kropli o pojemności 5 ml możecie zamówić sobie w aptece DOZ.PL bez kosztów przesyłki i w bardzo dobrej cenie około 30 zł. W innych aptekach będziecie musieli zapłacić za nie ponad 40 a czasem nawet ponad 50 zł. Naszym zdaniem nie warto przepłacać i to właśnie na DOZ.PL zamówicie najtaniej.


Serdecznie polecamy naturalne krople BIO GAIA, które wspomagają zdrowie naszego dziecka i rozwój mikroflory jelit.Należy zadbać o zdrowie swojego dziecka już od pierwszych dnia jego życia, jednak suplementy należy dobierać odpowiednio i najlepiej konsultując z lekarzem.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger