sobota, 24 listopada 2018

ROZA Natural Cosmetics - Serum kwas hialuronowy

Ostatnio w mojej łazience goszczą irlandzkie kosmetyki marki ROZA  Natural Cosmetics. Mamy parę kosmetyków w ich zanadrzu. Dzisiaj chcę wam opowiedzieć o pierwszym ich kosmetyku, czyli serum. 


ROZA Natural Cosmetics to mała irlandzka manufaktura kosmetyków naturalnych. Kosmetyki produkowane są ręcznie w małych ilościach. Wszystkie formuły kosmetyków są oryginalne, testowane na ludziach, nigdy na zwierzętach.  Wszystkie kosmetyki pakowane są w szklane opakowania. 

Opakowanie


Serum zamknięte zostało w szklanym opakowaniu wykonanym z ciemnego szkła o pojemności 30 ml. Kosmetyk łatwo można aplikować na skórę twarzy za pomocą dołączonej pipetki. Etykieta produktu jest czytelna i miła dla oka. Serum należy zużyć ciągu 6 miesięcy od otwarcia. 

Skład

Aqua - woda, 

Hyaluronic acid - Kwas Hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie w postaci hilauronianu sodu. Ponad połowa całkowitej ilości hilauronianu występuje w skórze i przestrzeni między komórkowej odpowiadając bezpośrednio za właściwe nawilżenie skóry, jej elastyczność i gładkość. Wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia jego ilości w warstwie skóry właściwej, co skutkuje utratą jędrności, i sprężystości skóry. Dlatego też bezpośrednia aplikacja hilauronianu sodu na skórę uzupełnia jego braki i wykazuje działanie nawilżające, wyrównujące i przeciwzmarszczkowe oraz stymulujące komórki do intensywnej odbudowy.

Preservative - konserwant. 

Kwas hialuronowy zawiera delikatne konserwant, który zapobiegają psuciu się produktu. Bez tych konserwantów postałby dwa dni w lodówce i by się popsuł.Wrażenia 

Konsystencja kwasu przypomina gęsty, przeźroczysty żel. Nie posiada on zapachu. Dzięki gęstej konsystencji kwasu wystarcza on naprawdę na bardzo długo. Można go używać, a wciąż go nie ubywa. Serum nakładałam na lekko zwilżoną i oczyszczoną skórę twarzy. Aplikowałam 2-3 pipetek i wklepywałam w skórę. Kosmetyk wchłaniał się bardzo dobrze. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę nawilżenia skóry. Dodawałam także kilka kropel do ulubionego kremu. Sprawdza się zarówno u posiadaczek cer tłustych, jak moja oraz osób o skórze suchej, potrzebującej nawilżenia.

Cena: 28 euro

Z działania serum byłam bardzo zadowolona, co innego mogę powiedzieć o cenie, która jest dosyć wysoka. 

 Serum kwas hialuronowy Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger