niedziela, 16 grudnia 2018

Eco Life Candles - Naturalna świeca sojowa - Pikantna Pomarańcza

W  okresie zimowym mam większą chęć na zakup świec do domu. To one wprowadzają nas powoli w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. To także idealny pomysł na prezent. Niedawno do oferty sklepu Couleur Caramel dołączyły świece sojowe. Dla mnie nowość, bo myślałam, że w ofercie sklepu są tylko kosmetyki. 


Świeca o wadze 650 gram zamknięta została w przeźroczystym słoiku wykonanym z grubego szkła zakręcanym na zakrętkę. Opakowanie jest naprawdę spore i wystarczy na długi czas. Słoik po zużyciu świecy można praktycznie wykorzystać. Z resztą świeca zamknięta w takim szklanym słoiku jest pięknym elementem dekoracji każdego pomieszczenia.Świece sojowe nie są toksyczne dla naszego zdrowia. Spalają się dużo wolniej niż świece parafinowe i nie wydzielają toksycznych substancji podczas spalania. Moja świeca spala się powoli,  a jej czas palenia wynosi do 50 godzin. 

Wybrana przeze mnie świeca pachnie delikatnie pomarańczą z lekką nutką czegoś pikanego. Świeca posiada naturalny biały kolor. Nie wytwarza ona dymu podczas spalania, a jej knot został wykonany z bawełny. Z kolei wosk użyty do jej produkcji jest w 100 % ekologiczny. W czasie spalania wydobywają się z niej olejki eteryczne.


To idealny zapach na zimowe wieczory, kiedy to zmrok szybko zapada, wieczory są coraz dłuższe. Zapach tej świecy kojarzy mi się z magicznymi chwilami spędzonymi z rodzinom, świętami Bożego Narodzenia i śmiechem dzieci. 

Taka świeca również umila wieczory spędzone przed dobrym filmem. Wiem, że używając taką świecę nie szkodzę swojemu zdrowiu.Dostępne są także inne wersje zapachowe, więc każdy znajdzie dla siebie ulubiony zapach. Inne zapachy zobaczycie TUTAJ

Świeca jest bardzo fajna i nie kosztuje wiele, bo 39,50, a czasem w promocji można ją kupić za 35 zł. Myślę, że cena nie wygórowana. 

Naturalna świeca sojowa pikantna pomarańcza

Lubicie świece sojowe? Jakie polecacie?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger