piątek, 7 grudnia 2018

ROZA Cosmetics - Oczyszczająca i odżywcza maseczka do twarzy. Biała glinka kaolinowa

Dobra maseczka nigdy nie jest zła. Uwielbiam białą glinkę, a jej połączenie z olejkiem z drzewa herbacianego wzmaga jej działanie. Taki kosmetyk znajdziecie w sklepie ROZA Cosmetics


ROZA Natural Cosmetics to mała irlandzka manufaktura kosmetyków naturalnych. Kosmetyki produkowane są ręcznie w małych ilościach. Wszystkie formuły kosmetyków są oryginalne, testowane na ludziach, nigdy na zwierzętach.  Wszystkie kosmetyki pakowane są w szklane opakowania.


Opakowanie

Maseczka do twarzy zamknięta została w szklanym, ciemnym słoiczku o pojemności 60 ml zakręcanym na zakrętkę. W środku znajduje się proszek, który po zmieszaniu z wodą, hydrolatem będzie gotowy do użycia.

Wrażenia


Glinka jest lekko zielonkawa. Posiada delikatny zapach olejku z drzewa herbacianego. Maseczkę stosuję przeważnie 2 razy w tygodniu. Mieszam ją z kilkoma łyżeczkami wody aż do uzyskania gęstej papki, którą następnie nakładam na twarz na 10 minut. Następnie spłukuję maskę wodą. Pomimo cery mieszanej glinka idealnie się sprawdza. Cera wygląda na świeżą i wypoczętą. Dodatkowo glinka matuje skórę i zmniejsza pory. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam także mniejsze wydzielanie sebum. 


Glinką równie świetnie stosuje się do mycia twarzy. W tym celu należy zmieszać glinkę z wodą lub hydrolatem, aż do uzyskania jednolitej papki. Tak przygotowaną papkę nakładamy na twarz i delikatnie ją masujemy. Po umyciu twarzy białą glinką nie trzeba używać toniku w celu przywrócenia jej pH.

UWAGA!!!


Co istotne należy przygotowywać glinkę w drewnianej lub gumowej miseczce, a do mieszania maseczki nie używać nic metalowego. Wszystko po to, aby glinka nie straciła swoich właściwości.

SkładBiała glinka kaolinowa - łagodnie oczyszcza, usuwa zanieczyszczenia, nie podrażnia.

Olejek z drzewa herbacianego - jest olejkiem o potężnym działaniu antybakteryjnym, dezynfekującym i antyseptycznym. Pomaga niwelować zmiany skórne i drobne zmiany skórne.

Dwa naturalne składniki tworzą doskonały kosmetyk dla skóry tłustej, mieszanej, suchej, bądź normalnej. Łatwo także w domu dodać do białej glinki kilka kropli olejku, aby wzmocnić jego działanie. 

Cena: 15 euro

Oczyszczająca i odżywcza maseczka do twarzy. Biała glinka kaolinowa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger