sobota, 26 stycznia 2019

Soul-Farm - DMSO Dimetylosulfotlenek 99,8% - 250ml

Cześć! Dzisiaj prezentujemy Wam produkt pochodzenia naturalnego o wyjątkowych właściwościach leczniczych, stosowany w leczeniu wielu dolegliwości, jak również znajdujący zastosowanie w wielu innych aspektach życia jak i przemysłu. Dzisiaj prezentujemy DMSO, o którym wiele możecie dowiedzieć się z wykładów, czy książek znanych autorytetów medycyny niekonwencjonalnej. 
Czym jest DMSO?

DMSO, czyli inaczej Dimetylosulfotlenek lub z języka angielskiego dimethyl sulfoxide jest związkiem siarki organicznej, który w rzeczywistości stanowi produkt uboczny produkcji papieru. W przemyśle po raz pierwszy znalazł zastosowanie jako tani i szeroko dostępny rozpuszczalnik.

Po raz pierwszy został pozyskany w 1988 roku przez rosyjskiego naukowca Aleksandra Zaitseva w Kazaniu nad Wołgą, gdzie udało się pozyskać jego pierwszą, czystą formę.

O dobroczynnym działaniu DMSO pisze w swojej książce Jerzy Zięba, gdzie w "Ukrytych Terapiach" dzieli się użytecznymi informacjami na temat tego związku. Substancja uznawana jest przez wielu promotorów leczenia naturalnego takich, jak dr. Hubert Czerniak czy dr. Jerzy Jaśkowski. Wiele ich wypowiedzi znajdziecie na portalach takich,jak Youtube.


DMSO pozyskiwane jest w z drewna w sposób naturalny lub czasami może być również w formie syntetycznej, dlatego przed zastosowaniem należy upewnić się, że zakupiliśmy produkt pochodzenia organicznego (naturalnego), a nie chemicznego - syntetycznego.

Substancja jest bezpieczna do stosowania miejscowego, jak również zewnętrznego. Stanowi składnik wielu leków lub dostępny jest w formie czystej o odpowiednim stężeniu procentowym. Stosowany jest w przemyśle chemicznym, farmacji, dermatologii, jak również przy produkcji leków. 

Dzięki swojej umiejętności przenikania naskórka, wnika głęboko w skórę oraz pomaga transportować substancje czynne leków w głąb naskórka oraz komórek skóry.

Stosowany jest nie tylko jako rozpuszczalnik, ale również jako odczynnik chemiczny do analizy. Znajduje zastosowanie w chromatografii oraz spektroskopii. Znajduje również zastosowanie jako dodatek do produktów, który chroni przed zamarzaniem.

DMSO oraz MSM

Dimetylosulfotlenek, który stanowi silny przeciwutleniacz, pod wpływaem tlenu w naszym organizmie, przekstałcany jest w MSM (metylosulfonylometan).

MSM jest niczym innym, jak czystą postacią siarki organicznej, która występuje naturalnie w ludzkim organizmie i magazynowana jest w mięśniach oraz kościach naszego organizmu.

W przeciwieństwie do DMSO, który jest cieczą w stanie płynnym, MSM jest zwykle spotykany oraz sprzedawany w formie sypkiego proszku.

MSM nie posiada zapachu, zwykle występuje w postaci białego proszku i dobrze rozpuszcza się w wodzie. Charakteryzuje się jednak dość gorzkim smakiem.

Należy jednak pamiętać, że MSM jest związkiem o dość słabej trwałości. Łatwo ulega niszczeniu pod wpływem wysokiej temperatury oraz przetwarzania żywności np. jej pasteryzacji. Dodatkowo ulega zniszczeniu pod wpływem mrożenia oraz działania promieni słonecznych.

Siarka pierwiastkiem życia

Jak się okazuje, siarka jest pierwiastkiem niezbędnym do życia. Niestety aktualnie jej zawartość we współczesnych produktach żywnościowych jest bardzo niska.

Siarka jest pierwiastkiem, który w ludzkim organizmie występuje na trzecim miejscu, dlatego należy sądzić, że jej rola w naszym organizmie jest ogromnie istotna.

Przykrym jest fakt, że większość współcześnie uprawianych warzyw czy roślin jest pozbawiona wystarczającej ilości siarki organicznej. Ilość siarki organicznej w nich zawarta jest znikoma.

Siarka skutecznie wzmacnia odporność naszego organizmu, sprawia, że wszystkie organy są wystarczająco ukrwiona, skóra i włosy w odpowiedniej kondycji. Dodatkowo wspomaga pracę wątroby oraz usuwanie toksyn z organizmu.

Oprócz tego siarka, w połączeniu z innymi pierwiastkami takimi jak fosforem czy manganem wzmacnia pracę naszego mózgu oraz wpływa pozytywnie na jego rozwój jak również wspomaga pracę szeroko pojętego układu nerwowego.

Niedobory siarki mogą prowadzić do przewlekłego zmęczenia, apatii, jak również większej podatności na stres naszego organizmu.

Łańcuchy komórek i aminokwasów w naszym organizmie połączone są za pomocą odpowiednich mostków siarkowych. Bez odpowiedniej ilości reaktywnej siarki, połączenia stają się coraz słabsze a skóra traci swoją elastyczność.Stosowanie DMSO

DMSO znajduje zastosowanie w leczeniu wielu chorób. Został doceniony przez medycynę naturalną, nie znalazł jednak dużego uznania w medycynie konwencjonalnej.

Substancja ta stosowana jest wewnętrznie lub zewnętrznie w leczeniu wielu chorób. Wewnętrznie powinna być stosowana tylko i wyłącznie po rozpuszczeniu w roztworze wodnym, nigdy w pełnym skoncentrowaniu. Zewnętrznie natomiast może być stosowane w roztworze pełnym.

- Stosowany jest jako lek przeciwzapalny. Skutecznie likwiduje stany zapalne naszego organizmu, zaczerwienia, podrażnienia.

- Jest lekiem stosowanym w przypadku RZS czyli reumatoidalnego zapalenia stawów. Mówimy tutaj najczęściej o wlewach dożylnych z DMSO, które działają najbardziej skutecznie.

- Wykazuje działanie przeciwbólowe

- Może być stosowane w leczeniu chorób skóry ze względu na swoje działanie mocno penetrujące, przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne. Wspomaga leczenie infekcji grzybiczych oraz drożdżycy.

- Wspomaga wchłanianie substancji aktywnych w maściach oraz innych lekach

- Stosowany w leczeniu śródmiąższowego zapalenia pęcherza.

- Pomaga również w leczeniu podstawnokomórkowego raka skóry, który stanowi substancję zmiękczającą i rozpuszczającą chory naskórek oraz nośnik dodatkowych substancji przeciwnowotworowych.

- Wykazuje działanie przeciwwirusowe. Jak się okazuje uniemożliwia rozwijanie się niektórych wirusów. hamuje zdolność kopiowania DNA, zmniejsza możliwość produkowania białek wirusa oraz przeciwciał.

Skutki uboczne stosowania DMSO

Badania na temat skutków ubocznych po stosowaniu DMSO są jednoznaczne. Substancja nie powoduje praktycznie żadnych skutków ubocznych oprócz brzydkiego zapachu skóry oraz delikatnego świądu. Musi być jednak stosowana z rozwagą.

W przypadku podawania DMSO drogą dożylną w celu zwalczania stanów zapalnych jest zwykle silny ból głowy. Nie jest substancją rakotwórczą czy toksyczną dla naszego organizmu.

Koszt stosowania DMSO

DMSO jest substancją bardzo powszechnie dostępną i stosunkowo tanią. Koszt butelki to zaledwie 40 złotych. W porównaniu do innych leków syntetycznych, które często są okropnie drogie oraz często nie skuteczne, DMSO stanowi bardzo dobrą alternatywę.

W sklepie Soul-Farm.pl znajdziemy DMSO o pojemności 250 ml oraz 500 ml w cenie 26 zł i 46 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem tego produktu, to możecie zakupić go tutaj:


Źródła:
  1. Jerzy Zięba, "Ukryte Terapie" część 1 oraz 2
  2. http://lepszezdrowie.info/DMSO1.html
  3. https://www.dietmoderators.com/DMSO.html
  4. https://wylecz.to/leki-i-suplementy/dmso-dimetylosulfotlenek-jako-lek-dzialanie-stosowanie-leczenie-wlasciwosci/
  5. https://natura24.pl/dmso-dimetylosulfotlenek-czysty.html

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger