niedziela, 17 lutego 2019

NOW - PRO NATURA - Fresh Green Walnut Wormwood - Kompleks orzecha szarego w walce z pasożytami - Wyciąg płynny 60 ml

Witajcie kochani! Dzisiaj prezentujemy kompleks z orzecha w kroplach marki NOW PRO NATURA. Jest preparatem o wysoko skoncentrowanej dawce, przeznaczonym do zwalczania pasożytów w organizmie. Niektórzy w tym przypadku stosują nalewkę z orzecha włoskiego, z dodatkiem spirytusu lub cukru. My jednak proponujemy mocno skoncentrowany wyciąg z łupin orzecha bez dodatku cukru jak również bez dodatku alkoholu. Produkt znajdziecie w sklepie https://www.zielar.ski/.


Preparat w swoim składzie zawiera nie tylko ekstrakt z orzecha szarego, ale również ekstrakt z pączków goździka, jak również bylicy piołuna. Specjalnie dobrane zioła o działaniu przeciwpasożytniczym, przeciwgrzybiczym, które w połączeniu daję synergiczne i bardzo skuteczne działanie. 

Wszystkie składniki produktu są w pełni naturalne, pozyskiwane ze składników roślinnych, ziół, roślin polnych. Nie znajdziemy tutaj chemicznych dodatków, syntetycznych substancji, antybiotyków oraz dodatkowych substancji farmakologicznych, które mogły by przyczyniać się do wywołania skutków ubocznych. Znajdziemy w nim tylko naturę.


Działanie preparatu wspomaga walkę z pasożytami, pleśniami i grzybami. Wykazuje silne działanie bakteriobójcze, antyseptyczne. Wspomaga również trawienie w przypadku zlego samopoczucia lub chorób żołądkowo-trawiennych. Sprawdzi się doskonale w przypadku mocnych zaparć, leczeniu niestrawności oraz wzdęciach.


Jest produktem oryginalnym sprowadzanym prosto ze Stanów Zjednocznocyh. W Polsce jest również dostępny w wielu sklepach, głównie internetowych. Należy szukać oryginalnego produktu NOW FOODS a nie zamienników.

Dawkowanie produktu w przypadku osób dorosłych to od 7 do 15 kropli preparatu aplikowanych bezpośrednio do przegotowanej, zimnej wody lub soku. Należy zażywać preparat 2 do 3 razy dziennie przed posiłkiem lub przed snem. 

Stosować ciągle przez okres dwóch tygodni, zwiększając stoponiowo dawkowanie. Następnie nalezy zrobić tydzień przerwy i kurację powtórzyć.


Konystencja preparatu jest wodnista, koloru smolisto-czarnego. Aplikuje się go za pomocą wygodnej "pipetki", która podobnie jak w przypadku olejów, zasysa preparat i póśniej możemy go wylać do dowolnego naczynia. Aplikacja jest bardzo wygodna.

Orzech w smaku jest dość cierpki. Wyczówalna jest tutaj również obecność goździka. W swoim smaku może być dość ciężki, tym bardziej jeśli do wody dodajemy dużo kropel. Najlepiej mieszać go z sokiem aby lekko oszukać smak.


Odrobaczamy się tym preparatem systematycznie, profilaktycznie co jakiś czas. Znamy osoby, które pozbyły się np. owsików, glisty ludzkiej za pomocą tego preparatu. Jest bardzo skuteczny, ale należy pamiętać, że stosowanie kuracji ziołowych czy naturalnych wymagają dużo więcej czasu.

W sklepie Zielar.ski znajdziecie preparat w cenie 65 zł. Kiedyś kosztował około 90 zł i zamawialiśmy go bezpośrednio z Amazona czy innych sklepów internetowych za granicą. Jednakże warto zainteresować się tym produktem tutaj:


Jeśli poszukujecie dobrego preparatu aby się odrobaczyć w domowych warunkach bez skutków ubocznych dla waszego organizmu to ten preparat będzie dla Was odpowiedni. Polecamy serdecznie i dajcie znać czy sprawdził się również u Was.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger