niedziela, 17 marca 2019

Croen Hypo - Zdrowe, naturalne i hipoalergiczne produkty, dzięki którym zadbasz o czystość w domu

Witajcie! Tym razem przybliżę Wam kilka produktów z bogatej oferty marki Croen Hypo, które pozwoliły nam zadbać o czystość domu bez chemii. Croen Hypo to marka, która tworzy hipoalergiczne, zdrowe i naturalne produkty pozbawione substancji oznaczonych jako działające toksycznie, bardzo toksycznie lub powodujące trwałe skutki na środowisko lub zdrowie. To także produkty nie działające toksycznie na płodność oraz dziecko w łonie matki, nie wywołujące reakcji alergicznych skóry, nie nasilających objawów alergii, astmy. 

W ofercie marki znajdziemy produkty przeznaczone do:
 • mycia kabiny prysznicowej 24 zł
 • mycia owców 22 zł
 • mycia zabawek - 22 zł
 • mycia szyb i stali - 19 zł
 • kuchni i AGD - 24 zł
 • mycia armatury i łazienki - 23 zł
 • mycia podłogi, paneli i gresu 24 zł
 • mycia podłóg olejowych,
 • mycia naczyń - 25 zł
 • mycia mebli i przedmiotów skórzanych 39 zł
 • prania 
W sumie 11 fajnych produktów, które znajdują zastosowanie w domu. Ja zdecydowałam się na 7 produktów z 9. 

Produkty recenzowane w tym poście posiadają dość dużą pojemność, bo aż 750 ml. Zamknięte są w plastikowym opakowaniu z wygodnym w użyciu psikaczem, bądź jak w przypadku płynu do mycia naczyń lub płynu do mycia paneli, podłóg i gresu z wygodnym w użyciu otworem. Szkoda, że jednak opakowania są plastikowe, bo fajnie, że dbamy czyszcząc tymi płynami o zdrowie, ale pozostawiając plastik po zużytych opakowaniach  zanieczyszczamy naszą planetę. Marka powinna się zastanowić nad zmianą opakowań. 

Czyste zabawki 


Zapewnienia producenta: 100% natury. Gotowy do użycia, bezpieczny i hipoalergiczny płyn do usuwania wszystkich zabrudzeń z zabawek, bez pozostawiania szkodliwych zapachów czy barwników. Gwarancja bezpieczeństwa zdrowia naszych bezbronnych najmilszych. Łagodny dla dłoni bezpieczny dla organizmu i środowiska. Nie zakłóca naturalnej flory bakteryjnej.

To płyn, który jako pierwszy poszedł w ruch. Czystość zabawek to u nas podstawa mając małego brzdąca w domu. Łatwo się go używa. Psikam nim zabawki, czekam aż preparat się nimi nasączy. Czekam chwilę i spłukuję. Dzięki naturalnemu składowi, wiem, że nie szkodzę, myjąc ekologicznie. 


Płyn do mycia naczyń z magnezemZ racji tego, że w rodzinie mamy problem ze stanem skóry dłoni i wypryskiem kontaktowym musieliśmy mocno ograniczyć sklepowe płyny do mycia naczyń. Na co dzień stosujemy płyn do mycia naczyń marki Frosch. Płyn marki Croen Hypo nie posiada konserwantów, substancji spieniających i zagęszczaczy. Jest bezzapachowy. Jest łagodny dla skóry. Nie spowodował negatywnego oddziaływania na skórę. Nie wysuszył, a naczynia ładnie umył. No jeszcze gdyby sam to robił, marzenie. 


Kuchnia AGD


Zapewnienia producenta: Szczególnie przyjazny dla osób z alergią (atopią, wypryskiem kontaktowym), astmą i katarami.
Nadaje się do sprzętów kuchennych, AGD, mebli i innych wodoodpornych powierzchni. Rewelacyjnie rozpuszcza bieżące i zgromadzone tłuste zanieczyszczenia z powierzchni. Nadaje się do wszystkich powierzchni wodoodpornych. Czyści kafelki, fugi, sprzęty AGD, blaty, meble i najdelikatniejsze powierzchnie. 
Świetnie nadaje się do mycia patelni ponieważ nie ingeruje i nie przesusza powłok ochronnych.
Przyjazny dla środowiska i otoczenia.


Płyn cudo. Uniwersalny. Myje wszystko to, co w kuchni ma być czyste i lśniące. Nawet domywa patelnie z tłuszczu, bez dodatkowego używania czyścika. Myje doskonale płytę indukcyjną, płytki, fugi, meble. Pozostawia przedmioty czyste, bez tłuszczu i bezpieczne umyte nie szkodząc zdrowiu. 

Podłogi, panele, gres


Zapewnienia producenta: Zalecane szczególnie dla osób z alergią (atopią, wypryskiem kontaktowym), astmą i katarami.
Nie posiada barwników ani zapachu. Składa się z substancji w 100% pochodzenia roślinnego.
Nadaje się do mycia podłóg wodoodpornych: paneli, gresu, terakoty, linoleum, PCV i innych. Z łatwością usuwa zabrudzenia pozostawiając czystą powierzchnię bez zapachu. 
Najlepiej używać do mycia ręcznego.


Płyn bezbarwny, pozbawiony zapachu. Dobrze myje, to co trzeba w domu, czyli panele, linoleum, płytki gresowe. Umyte powierzchnie pozostawia czyste i lśniące. Nadaje się do mycia mopem. 

Łazienka i armaturaZapewnienia producenta: 
Możesz dbać o czystość swojej łazienki bez strachu o zdrowie. Płyn pozostawi po sobie jedynie czystą powierzchnię pozbawioną resztek mydła, osadów wodnych czy osadów urynowych.

Jest bezpieczny dla osób użytkujących, zwierząt i środowiska.Nasza łazienka po remoncie wymagała doczyszczenia do stanu używalności. Nie zawiodłam się. Osad z mydła z umywalki został usunięty. Kafelki pozostały domyte i lśniące. 

Szyby i stal nierdzewna


Dobrze myje, nie pozostawia smug. Podczas mycia towarzyszy nam lekki zapach octu, który znajduje się w składzie. Produkt posiada  certyfikat hipoalergiczny wydawany przez Kosmetyczno - Lekarską Spółdzielnię Pracy „IZIS” Laboratorium Badań Wyrobów Kosmetycznych i Chemii Gospodarczej o numerze BDA 21199/17.


Kabina prysznicowa


Jako, że takowej nie posiadamy płyn, który otrzymaliśmy podarowaliśmy koleżance. Niestety, lub stety jesteśmy posiadaczami wanny.

Nie pozostawia smug, myje się nim łatwo i przyjemnie. Psikacz ułatwia mycie. Wystarczą 3 psiknięcia, żeby łatwo domyć kabinę prysznicową. Jedynie co przeszkadza podczas mycia, to trochę drażniący zapach. Po sprzątaniu nie utrzymuje się długo.


Wszystkie produkty możecie kupić w Tutejszych sklepach TU

Podsumowując, produkty spełniły moje oczekiwania. W łatwy sposób mogłam wyczyścić to, co akurat chciałam, bez smug, zarysowań w trosce o zdrowie najbliższych i rodziny. Oprócz produktów marki Frosch, to druga marka, która dołącza do grona naszych ulubionych produktów.

Produkty marki Croen Hypo nie wysuszają dłoni, nie powodują negatywnych zmian na skórze. Są przyjazna dla astmatyków i alergików. Niektóre z produktów posiadają certyfikat hipoalergiczny. No i przede wszystkim ich cena nie jest wysoka, a pojemność duża. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger