środa, 10 kwietnia 2019

Wiosenne targi kosmetyków naturalnych Ekotyki 2019 w Katowicach

Budzimy się powoli ze snu zimowego, wkraczamy w wiosenną aurę i rozpędzamy wiosnę na całego. Czas na zmianę garderoby i  wymianę kosmetyków na lżejsze. Dobrym wydarzeniem na dokonanie tej zmiany będą wiosenne targi kosmetyków naturalnych Ekotyki, które odbędą się w Galerii Szyb Wilson , ul. Oswobodzenia 1 w Katowicach. Po raz kolejny w Katowicach szykuje się prawdziwe święto ciała i zmysłów - w sobotę 27 kwietnia już po raz trzeci odbędą się targi kosmetyków naturalnych!

Ekotyki to największe na Górnym Śląsku wydarzenie dedykowane naturalnej pielęgnacji. 27 kwietnia Galerię Szyb Wilson w Katowicach wypełnią wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziecie tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach, a także zdrowe detergenty, naturalne świece i ekoakcesoria.


Owocowe peelingi, kolorowe, ręcznie wykonane mydła, pachnące olejki do ciała, nawilżające kremy i inne naturalne mikstury czekają na odkrycie! Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry.


Ale przede wszystkim to targi - tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych, ale też po prostu się potargujesz :)

Oprócz 90 wystawców, którzy zjadą do Katowic z całej Polski, na gości Ekotyków będączekać kreatywne warsztaty, porady specjalistów od pielęgnacji skóry, kącik dla dzieci oraz foodtrucki ze zdrowym, pysznym jedzeniem!


Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Dbaj o siebie naturalnie!

Wstęp na targi jest bezpłatny!

Kiedy? Sobota, 27 kwietnia w godzinach 11:00-18:00

Gdzie? Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1

——

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas - wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł
na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.

—-

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów
wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:


Kto już się nie może doczekać?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger