środa, 10 kwietnia 2019

ZUZii - Chusteczki higieniczne z balsamem oraz chusteczki bambusowe kieszonkowe

O produktach marki ZUZii mogliście przeczytać w niedawnym wpisie TU Tym razem do rodziny dołączyły dwa produkty, jakimi są: Chusteczki higieniczne z balsamem oraz chusteczki bambusowe kieszonkowe.


Marka ZUZii wykonuje swoje produkty w 100% z masy celulozowej. W ofercie marki znajdziemy: bambusowe patyczki do uszu, bambusowe chusteczki higieniczne oraz bambusowy papier toaletowy.
Marka prowadziła długo badania, aby precyzyjnie odkryć specjalne właściwości bambusa. Bambus ma przyszłość!

Jak wiemy plastik nie służy naszej planecie, ponieważ jest:

- niebiodegradowalny,
- zanieczyszcza glebę i wody gruntowe,
- zaśmieca planetę,
- szkodziTeraz zobaczmy zalety bambusa: 

- jest rośliną przyszłości,
- absorbuje dwutlenek węgla,
- zasób odnawialny,
- praktycznie każda część rośliny jest wykorzystywana,
- stanowi świetny zamiennik drewna,
- szybkie tempo wzrostu,
- potrafi sobie dobrze radzić w różnych warunkach potrzebnych mu do wzrostu.
- do wzrostu nie potrzebuje żadnych chemikaliów.


Pewnie nie raz widzieliście w Internecie zdjęcia pływających po morzach i oceanach plastikowych opakowaniach. Nie było ich trochę, ale była ich cała masa. Dopiero niedawno ludzie zaczęli sobie uświadamiać, że zaczynamy tonąć w plastiku. Naukowcy informowali o tym już od dawna. Jednak istnieje alternatywa na uzależnienie się od plastiku, stanowią ją produkty bambusowe. Zwykłe jedno drzewo, aby wykonać z niego opakowanie papierowe musi rosnąć około 10-15 lat, a z bambusa już po około 1-2 lat jesteśmy w stanie wykonać opakowanie. 

Chusteczki higieniczne z balsamemW opakowaniu znajdziemy 40 sztuk chusteczek dwuwarstwowych. Chusteczki nie są wybielane chlorowo, są bezpieczne i nasączone balsamem, ale nie są to mokre chusteczki. Są koloru kremowego, nie farbowane. Dobrze chłoną wodę, są delikatne dla skóry. Dobrze myje się nimi brudną buzię dziecka podczas posiłków. Są bezpieczna dla mam i dzieci, leciutkie i posiadają delikatną otoczkę z olei. 

W składzie znajdziemy: ekstrakt z soku z aloesu, glicerynę, olej z pestek winogron oraz olej jojoba. ?To produkt hipoalergiczny, przyjazny dla skóry, wolny od chloru. Pokażcie mi chusteczki z balsamem z tak dobrym składem? Ja nie znam. Na opakowaniu znajdziemy uroczą pandę:) To poręczne chusteczki idealne do torebki. 

 Chusteczki bambusowe kieszonkowe


W całej paczce chusteczek znajdziemy 6 opakowań po 8 sztuk w każdym opakowaniu. /małe poręczne opakowania zajmują mało miejsca w torebce. Każde opakowanie zawiera pandę na opakowaniu. Chusteczki są koloru kremowego. Są  miłe dla skóry i delikatne. 


Fajnie, że coraz więcej marek stawia na ekologię. Podoba mi się idea wykorzystywania bambusa do produkcji: chusteczek, papieru bez szkody dla natury. 

Adresy sklepów, gdzie kupicie produkty opisywane w tym poście znajdziecie TUTAJ


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger