piątek, 31 maja 2019

Wkręć się w Eko - Targi Kosmetyków i Różności Naturalnych

Zapraszamy wszystkich Eko maniaków na targi kosmetyków i różności naturalnych już 15 czerwca do Bydgoszczy. Wstęp wolny. 


Już niebawem odbędą się w Bydgoszczy TARGI KOSMETYKÓW I RÓŻNOŚCI NATURALNYCH – WKRĘĆ SIĘ W EKO.

Świadomość składów i to czego używamy na co dzień ma coraz większe znaczenie. To dlatego wszystko co eko staje się dla nas coraz ciekawsze i ważniejsze.

„Chcemy być praktyczną częścią rozwoju ekoświadomości i umożliwić mieszkańcom naszego powiatu przekonanie się dosłownie „na własnej skórze” jak szeroka i ciekawa może być oferta produktów naturalnych (szczególnie z zakresu pielęgnacji) oraz jak dobre są następstwa używania tych produktów” – mówią organizatorzy, Support Pharm.
Każdy, bez względu na wiek czy płeć powinien znaleźć na targach coś dla siebie. W jednym miejscu będzie można potestować, porównać, sprawdzić, kupić kosmetyki naturalne, ale także poszukać inspiracji na oryginalny prezent czy uzupełnić kosmetyczkę przed urlopem.
Spotkanie ma także na celu wspomaganie dobrych polskich producentów produktów naturalnych
w rozwijaniu ich marek. „Mamy nadzieję, ze targi odwiedzą także lokalne firmy z branży kosmetycznej, fryzjerskiej, sportowej, dziecięcej, które znajdą natchnienie na poszerzenie swojej oferty o to co naturalnie przyjazne dla ciała i ducha” – dodają organizatorzy. 

Producenci mogą kontaktować się z organizatorami poprzez adres mailowy: eko@supportpharm.pl

Targi odbędą się 15 czerwca w godzinach 11-18 w Hali Tenisowej Zawisza przy ulicy  Gdańskiej 163
w Bydgoszczy.
Organizator decydując się na wybór miejsca targów zadbał o to, aby można było łatwo dotrzeć z każdego miejsca Bydgoszczy, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.
WKRĘĆ SIĘ W EKO – serdecznie zapraszamy.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger