poniedziałek, 29 lipca 2019

Balja - Ekologiczne proszki do prania ubrań białych i kolorowych

Przyznam szczerze, że produkty marki Balja przypadły mi do gustu od samego początku istnienia marki. Stąd nie mogłam przejść obojętnie obok nowości marki, jakimi są ekologiczne proszki do prania ubrań białych, jak i kolorowych. 


O marce

O tej młodej marce chcemy powiedzieć Wam coś więcej, gdyż na prawdę wnosi w świat kosmetyków i ekologicznych środków czystości coś nowego. Firma BALJA prowadzona jest przez młodą rodzinę, która kocha ekologię i ekologiczne życie zgodne z naturą. Zajmują się produkcją naturalnych i ekologicznych środków czystości, proszków do prania, proszków do zmywarek, jak również wybielaczy bez szkodliwych dla środowiska substancji chemicznych. 

W składzie ich proszków nie znajdziemy syntetycznych aromatów, barwników, fosforanów, zeolitów, konserwantów, chloru, surowców pochodzenia zwierzęcego. Produkty przeznaczone są dla wegetarian oraz wegan.Opakowanie 

Idea marki od samego początku pachnie ekologią. Już same proszki o wadze 1,6 kg przychodzą ekologicznie zapakowane w kartonowe pudełko, bez zbędnej folii w środku.  Wypełnienie w środku kartonowego opakowania stanowią tylko kukurydziane chrupki. Opakowanie proszku zawiera ekologiczną, papierową miarkę. Miarka ta z powodzeniem zastąpi nam tą plastikową do nasypywania odpowiedniej ilości proszku. Tutaj znajdziecie małą wideo ściągawkę, jak ją należy składać: TU

Opakowanie proszku oczywiście nadają się do recyklingu. Proszek do prania ubrań kolorowych


Skład

węglan sodu, krzemian sodu, cytrynian sodu, 5-15% mydło*, siarczan sodu, chlorek sodu,
karboksymetyloceluloza, fosfaniany*, enzymy.

*składnik pochodzenia roślinnego.

Proszek nie zawiera kompozycji zapachowej, barwników, chloru, fosforanów. Skład proszku został tak dobrany, aby nie szkodził Twoim ubraniu i zdrowiu. Enzymy zawarte w proszku dbają o twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu. Mydło na bazie oliwy sprawi, że ubrania będą przyjemne w dotyku. 


Proszek świetnie sobie radzi już w niskich temperaturach. Nie posiada on zapachu, ale to w mi w ogóle nie przeszkadza. Ważniejsze są jego zalety. Dobrze dopiera nawet plamy z krwi, czy innych trudnych do usunięcia owoców z ubrań i to bez namaczania. Nie uczula. Wystarcza na długo. Piorąc ubrania w tym proszku wiem, że troszczę się także o delikatną skórę mojego maluszka. 


Jego cena wynosi: 31,95 zł

Proszek do prania ubrań kolorowych

Proszek do prania ubrań białych


Skład

węglan sodu, wodorowęglan sodu, krzemian sodu, cytrynian sodu, 5-15% mydło*, siarczan sodu, chlorek sodu, substancje wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), karboksymetyloceluloza, fosfaniany*, enzymy. 


*składnik pochodzenia roślinnego.

Mydło zawarte w tym proszku na bazie oliwy z oliwek i oleju laurowego daje naszym ubrania przyjemność w dotyku. Proszek nie zawiera kompozycji zapachowej, barwników, chloru, fosforanów. Skład proszku został tak dobrany, aby nie szkodził Twoim ubraniu i zdrowiu. Zarówno proszek do prania ubrań kolorowych, jak i białych posiada taką samą wagę i opakowanie, które opisanie jest na początku tego posta. 

Proszek  jest równie dobry, jak ten do prania ubrań kolorowych. Dobrze dopiera, nie posiada zapachu. Nadaje białym ubraniom jeszcze głębszą biel. Śmiało mogę w nim prać ubrania dziecięce bez obaw o alergię, czy uczulenia. Dopiera ubrania już w 30 stopniach. Sztos, mówię Wam :)

Wystarcza na około 40 prań. 


Cena proszku wynosi: 31,95 zł

Ekologiczny proszek do prania białych ubrań

Podsumowując, proszki spełniły moje oczekiwania. Dobrze dopierają, radzą sobie  z trudnymi plamami, nawet z tymi zaschniętymi. Są ekologiczne, więc wiem, że piorąc w nich ubrania nie szkodzę naszej planecie. To kolejne produkty tej marki, które stały się moimi ulubieńcami. Marzy mi się jeszcze, że kiedyś stworzą płyn do mycia naczyń :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger