czwartek, 18 lipca 2019

Odkryj sposób Mam na mniam - Bobovita JogoMi

Jakiś czas temu otrzymałam przesyłkę z portalu TRND. W paczce znajdowało się 6 deserków w tubkach marki Bobovita. Po 3 dla dzieci od 6 miesiąca i kolejne 3 dla dzieci powyżej 8 miesiąca. Jako mama już prawie rocznego szkraba mogłam wypróbować wszystkie i przyjrzeć się uważnie ich składom. 


BoboVita JogoMi to tubki, które sprawdzą się na spacerze, czy na szybką przekąskę. W tubkach znajdziemy połączenie owoców i kremowego jogurtu, tak, a by uzupełnić codzienną dietę dziecka. W tubkach możemy znaleźć taką kompozycję smaków, jak: mango z marakują, jagody z bananem, truskawki z malinami, jabłka z mango.
Konsystencja i skład tubek został dopasowany do etapu rozwoju niemowląt po 6. i 8 miesiącu życia. Są wolne od konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.Przykładowy skład tubki po 6. miesiącu życia:W tubce znajdziemy owoce w dość dużym procencie, jogurt grecki,  a także czarną marchew, mąkę ryżową, koncentrat składników mineralnych z mleka, witaminę C oraz zagęszczony sok cytrynowy. Producent nie dodał tutaj cukru za co mu chwała pod niebiosa. Cukier pochodzi tylko z owoców.

Co do tej tubki JESTEM NA TAK!

Przykładowy skład tubki po 8. miesiącu życia:


Tutaj znajdziemy nisko tłuszczowy ser twarogowy, jogurt naturalny, owoce, cukier, sok z marchwi, skrobie ryżową, stabilizator:pektyny, zagęszczony sok cytrynowy. Wszystko byłoby pięknie, ale po co dodany dodatkowo jeszcze cukier? Czy według producenta dzieci po 6. miesiącu życia nie mogą go jeść, a już po 8 mogą? Małe dzieci powinny unikać w swojej diecie zarówno cukru, jak i soli.

Co do tej tubki JESTEM NA NIE!

Jeśli miałaby kupić dziecku którą z tubek, to na pewno byłaby to tubka po 6. miesiącu ponieważ nie zawiera ona jeszcze dodatkowej ilości cukru.

Bobovitę JogoMi znajdziecie w Biedronce, ale także w Rossmannie. Ich cena wynosi około 3,50 zł za jedną tubkę.


Najbardziej mojemu dziecku smakowała tubka mango z marakują oraz jagody z bananem. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger