piątek, 26 lipca 2019

Profesor Zbigniew T. Nowak - Domowa spiżarnia zdrowia. Przetwory, które leczą! - Wydawnictwo AA i Aromat Słowa

Cześć ponownie. Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam kolejną książkę wspaniałej osobowości jakim jest Profesor Zbigniew T. Nowak. Książeczka "Domowa spiżarnia zdrowia. Przetwory, które leczą." wprowadza Nas w arakana naturalnych przetworów z ważyw i owoców, które wykazują pozytywny wpływ na nasze zdrowie i leczą. Siadajcie wygodnie i czytajcie razem z Nami.


Kilka słów o autorze książki

Profesor Zbigniew T. Nowak jest wubitnym badaczem i specjalistą z zakresu medycyny naturalnej, roślin leśnych, ziół i owoców. W jego bogatym dziedzictwie litereackim znajdziemy informację i wskazówki dotyczące wybranych roślin, owoców, przetworów oraz ich pozytywnym wpływie na zdrowie ludzkie. Tym razem dowiem się czegoś ciekawego o przetworach.

O książce 

Książka "Domowa spiżarnia zdrowia - Przetwory, które leczą" jest ciekawą propzycją dla ludzi, którzy interesują się przetworami z domowej spiżarni oraz chcieliby dowiedzieć się jaki wpływ na zdrowie ludzki wykazują. Należy uzmysłowić sobie, że praktycznie każdy owoc czy warzywo zawiera szereg związków, substancji aktywnych, mikro i makro elementów jak również i witamin, które nie są obojętne wobec naszego zdrowia. 

Nasz organizm jako bardzo skomplikowany i dobrze zorganizowany ekosystem, potrzebuje witamin i innych związków do utrzymywania odpowiedniego stanu równowagi i zdrowia. Nie wszystko możemy wyprodukować sami, wiele substancji musimy dostarczyć sobie z zewnątrz. Dlatego w tej książce będzie mieli okazję dowiedzieć się o tym co produkować i dlaczego.


Wyrywkowo przegądając fragmenty ksiązki, możemy natrafić na ciekawe rozdziały opisujące gotowe receptury takie jak na przykład orzeźwiająca galaretka z truskawek i mięty. Czy ktoś z Was chociaż pomyślał o takim połączeniu? Wygląda smacznie :)

Dodatkowo oprócz samych przepisów, znajdziemy tutaj informację o korzyściach z przygotowania danego produktu i o tym jaki wpływ ma dany przetwór na nasze zdrowie.Innym fajnym przykładem może być przecier porzeczkowo-różany. Kto by pomyślał o tym aby łączyć róże z porzeczką? Słodycz z kwaśnym, który się ładnie równoważy.


Kolejnym przepisem jest na przykład sok poziomkowo-malinowy przepisu świętego Jana. Zawsze mamy w ogrodzie poziomki ale nigdy nie robiliśmy z nich soku, a Wy? U nas zawsze poziomki zjadało się bezpośrednio z krzaczka. Pychota!


No i absolutny hit, który podbil nasze serca i mocno nas zaskoczył. Przepis siostry Klarysy na wiśnie smażone z papierówkami. Brzmi smakowicie i na pewno jest smakowite :)


Oczywiście do większości przepisów znajdziemy odpowiednie zdjęcie, jak to powinno wyglądać, gdybyśmy byli ciekawi. 


Podsumowanie

Książka jest bardzo przyjaznym przewodnikiem po domowych przetworach oraz bogatym kompendium, które opisuje jakie działanie zdrowotne, dane produkty wykazują. Przepisy nie są nudne, bardzo nas zaskakują, są ciekawe ale i jednocześnie proste w swoim wykonaniu. Wydaje nam się, że każdy z Was może sięgnąć po tą książkę i przygotować sobie coś dla siebie bez większych problemów. Serdecznie polecamy!

Gdzie kupić książkę?

Książka może zostać kupiona w księgarniach stacjonarnych lub zamówiona bezpośrednio z księgarni internetowej AromatSlowa.pl w cenie 29,90 zł. Pozycja nie jets droga i nawet teraz znajduje się na promocji. Możecie znaleźć ją tutaj:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger