sobota, 13 lipca 2019

Profesor Zbigniew T. Nowak - Mniszek lekarski w walce z nowotworami - Wydawnictwo AA

Witajcie ponownie. Dzisiaj chcemy porozmawiać o kolejnej książce autorstwa Pana Profesora Zbigniewa Nowaka. Tym razem temat poważny, trudny, dotyczący nowotworów, onkologii oraz ich leczenia za pomocą ziół. W tym przypadku głównym bohaterem jest mniszek lekarski. Czy faktycznie mniszek radzi sobie z leczeniem niektórych nowotworów i pomaga im zapobiec? Tego właśnie dowiecie się po lekturze książki "Mniszek lekarski w walce z nowotworami". Usiądźcie i czytajcie!


O Autorze

Profesor Zbigniew T. Nowak jako spory autorytet w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa. Autor szeregu książek dotyczących leczenia w sposób naturalny za pomocą tego co daje nam natura i najbliższe otoczenie.

O książce słów kilka

Książka "Mniszek lekarski w walce z nowotworami" jest ciekawą pozycją dla ludzi zmagających się problemami zdrowotnymi. Od dziesiątek lat, naukowcy naszego świata ścigają się aby znaleźć substancję, która pomoże skutecznie zwalczać chorobę nowotworową. Okazuje się jednak, że to czego szukamy, znajduje się pod naszą ręką, blisko nas. 

Mniszek lekarski jest pospolitym ziołem, które występuje praktycznie wszędzie, na łąkach, polanach czy w naszym przydomowym ogrodzie. Najnowsze, wiarygodne badania wskazują na to, że może on być lekarstwem pomocnym w leczeniu i zapobieganiu wielu chorób nowotworowych co daje nadzieje dla wielu chorych.

Jednakże nie tylko leczy choroby nowotworowe, jak również się okazuje, pomaga walczyć z chorobami takimi jak cukrzyca stopnia drugiego, niestrawność, problemy żołądkowe czy otyłość. Mniszek pomaga przywracać nasze zdrowie pod wieloma aspektami.


W książce znajdziemy bardzo szczegółowy opis analizowanego zioła jakim jest mniszek lekarski. Od samego początku aż przez przegląd jego historii. Wszędzie towarzyszyć nam będą bardzo ładne ilustracji i zdjęcia.


Będziemy mogli zrozumieć dlaczego mniszek lekarski jest takim cudownym ziołem, dlaczego działa, jakie substancje aktywne w sobie zabiera, co za tym idzie, jaki choroby pozwoli nam leczyć. 

Jednakże należy uzmysłowić sobie, że nie jest lubiany przez medycynę konwencjonalną, big pharmę oraz koncerny, które podchodzą do niego raczej wyśmiewczo i starają się go lekceważyć, jednocześnie pisząc o tym, że to mit i bzdura.


W książce tej dowiemy się również, jak go zbierać, w jaki sposób suszyć i obrabiać surowiec zielny mniszka. Będziemy mogli dowiedzieć się również jakie preparaty możemy z niego wykonać.


Większość jego właściwości i głównych zalet jest bardzo dosadnie opisana. Mamy nadzieję, że autor tworząc tą książkę opierał się również na najnowszych badaniach i odkryciach, jak również na własnej praktyce. Możemy dowiedzieć się, że mniszek wspiera układ odpornościowy organizmu.


Może również likwidować zaparcia i choroby związane z układem pokarmowym i wydalniczym. Jest remedium dla naszych jelit i osób wyniszczonych stosowaniem leków syntetycznych.


Podsumowanie

Naszym zdaniem, książka "Mniszek lekarski w walce z nowotworami" jest bardzo ważną i ciekawą literaturą dla osób zmagających się z chorobami nowotworowymi. Warto poznać tą wiedzę i dowiedzieć się jak sobie samemu pomóc.

Jednakże prosimy aby być ostrożnym, nie odkładać leków na własną rękę i uważać aby sobie czasem nie zaszkodzić. Każda terapia naturalna wykonywana jest na Państwa własną odpowiedzialność i ryzyko.

Gdzie kupić książkę?

Książkę możecie zamówić ze strony AromatSlowa.pl w cenie 24,90 zł tutaj:Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger