czwartek, 29 sierpnia 2019

Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace, wydanie rozszerzone - dr Grażyna Pająk

Już od dawna miałam chęć na tę książkę, ale albo o niej zapominałam, albo brakowało czasu. Wydawnictwo Pascal chyba czytało mi w myślach w tej kwestii i dzisiaj Wam mogę o niej opowiedzieć. Nawet nie wiedziałam, że Wydawnictwo Pascal znajduje się tak blisko mnie, czyli w Bielsku-Białej. Poprzednia wersja tej książki miała szarą okładkę. Nie miałam poprzedniego wydania, więc nie mogę za bardzo powiedzieć, co ono zawierało w porównaniu do tej książki, ale wiem na pewno, że ta wersja zawiera nowe rozdziały, przepisy oraz  została wzbogacona o nowe treści. 

Tą książką powinny zainteresować się wszystkie osoby, które chcą odzyskać i utrzymać zdrowie. 

Z tej książki dowiesz się:

- Dlaczego chorujemy,
- Jak odzyskać zdrowie krok po kroku,
- O ogólnych zasadach zdrowego żywienia i niezbędnych składnikach odżywczych, 
- O zaletach diety DGD (DrGraceDiet) krok po kroku wraz z przepisami,
- O endoekologi człowieka i chorobach cywilizacyjnych,
- Jak wrócić do swojej idealnej wagi,
- Jak pozbyć się toksyn z organizmu,
- Jak zlikwidować stany zapalne, 
- Jak żyć bliżej natury. 


Książkę otrzymujemy w miękkiej oprawie. Zawiera ona 384 strony. Została ona napisane przez doktor Grażynę Pająk, która jest ekspertem w terapii antynowotworowej i oczyszczającej. Książka zawiera szereg cennych informacji, o których powinien wiedzieć zarówno człowiek zdrowy, jak i ten potrzebujący leczenia. W dokładny i rzetelny sposób zostało opisane, w jakich czasach przyszło nam żyć, że wcale postęp technologicznych i farmaceutyczny nam nie sprzyja, a wręcz wykańcza naszą ludzkość. 


Już sama autorka zaznacza, że każdy kęs, który jemy niewątpliwie ma istotny wpływ na nasze zdrowie. Książka zawiera innowacyjną dietę samej autorki, czyli Dieta Doktor Grace. Dieta ta  polega na całkowitym przyswajaniu wartości odżywczych z pożywienia, przy tym eliminując toksyny. Odkwasza, regeneruje i oczyszcza nasz organizm. Dzięki takiej diecie nasz organizm powraca do zdrowia. Z książki dowiemy się, jak uniknąć zachorowania na nowotwór, co spożywać podczas terapii. Jak uniknąć ponownego zachorowania. Książka odpowiada na nurtujące nas pytania dotyczące stylu życia, a także naszych genów. 


Opisuje skąd biorą się nietolerancje pokarmowe. Możemy także dokładnie i w przyswajalny sposób przypomnieć sobie z biologii naszego swojego przewodu pokarmowego. Odpowiada na pytanie, dlaczego jelita to nasz drugi mózg. 


Ponadto książka odkrywa przed nami tajemnicę komórek ciała, naszych genów. Autorka w łatwy sposób podaje ogólne zasady zdrowego żywienia. Opisuje co jeść, by zachować zdrowie i nie chorować. 

Gdy dobrniemy do środka książki, to poznamy Dietę DGD - krok po kroku wraz z opisem i fantastycznymi, nie wymyślnymi przepisami. 
Na końcu już prawie książki poznamy chorobę XXI, czyli syndrom chronicznego zmęczenia. Jest to ważny podrozdział, który niewątpliwie nas zainteresował.


Jeśli nie mieliście okazji przeczytać poprzedniej wersji, to teraz macie ku temu okazję. Książka wiele wnosi do życia, pogłębia wiedzę i pozwala inaczej spojrzeć na to co spożywamy każdego dnia. Warto tę książkę mieć w swojej domowej bibliotece. Cieszę się, że na nią trafiłam i nie z powodu tego, że ją otrzymałam wam polecam, ale dlatego, że zawiera ona szereg wiedzy, którą trzeba znać. Miło i szybko się ją czyta.

Cena: 46,90 zł

Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace,  wydanie rozszerzone 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger