środa, 7 sierpnia 2019

Profesor Zbigniew T. Nowak - EkoDetoks od stóp do głów

Żyjemy w świecie dostatku. Wystarczy pójść do sklepu i kupujemy to, co chcemy. Kiedyś tak nie było. Otacza nas chemia w jedzeniu. Każdego dnia mamy styczność z tysiącami związków chemicznych. To toksyny prowadzą do rozwoju wielu chorób. Aby tego uniknąć warto co jakiś czas wykonywać kuracje odtruwające. Właśnie w książce Ekodetoks Profesora Zbigniewa T. Nowaka znajdziemy kompendium wiedzy na na temat uwolnienia się od otaczających nas toksyn

Kilka słów o autorze książki

Profesor Zbigniew T. Nowak jest wybitnym badaczem i specjalistą z zakresu medycyny naturalnej, roślin leśnych, ziół i owoców. W jego bogatym dziedzictwie literackim znajdziemy informację i wskazówki dotyczące wybranych roślin, owoców, przetworów oraz ich pozytywnym wpływie na zdrowie ludzkie. Tym razem dowiem się czegoś ciekawego o przetworach.

O książce 

Książka "Ekodetoks" jest ciekawą propozycją dla ludzi, którzy interesują się zdrowym stylem życia. Z tej książki dowiemy się: skąd się biorą toksyny w organizmie, jak rozpoznać objawy zatrucia, jakie są korzyści dla zdrowia po kuracji odtruwającej organizm, jaką kurację wybrać dla siebie i kiedy najlepiej ją przeprowadzić oraz jak oczyścić organizm z toksyn pochodzących ze smogu. Ponadto Uzyskamy również szereg unikalnych, szczegółowych porad, których zastosowanie może nam zapewnić zdrowie na długie lata.


Dzięki  tej książce poznasz działanie darów natury takich, jak: jarmuż, mniszek lekarski, pokrzywa, ostropest plamisty, karczoch, kurkuma, borówka, topinambur, czosnek niedźwiedzi, burak czerwony, ostrożeń warzywny, wiśnie, żurawina, brzoza i wiele innych. Dowiesz się, jak oczyścić organizm z toksyn, aluminium, kwasu moczowego, jak oczyścić żołądek, jelita, nerki, drogi moczowe i pęcherz. Ponadto znajdziesz receptury na sprawdzone specyfiki w oparciu o dobrodziejstwo natury. 
Książka jest bogato ilustrowana i wydana w twardej oprawie. Czyta się ją lekką i przyjemnie. To książka idealna dla dbających o zdrowie, aby jeszcze dogłębniej zgłębić swoją wiedzę na ten temat. 
Podsumowanie

Książka jest bardzo przyjaznym przewodnikiem po zdrowiu. Przepisy nie są nudne, bardzo nas zaskakują, są ciekawe ale i jednocześnie proste w swoim wykonaniu. Wydaje nam się, że każdy z Was może sięgnąć po tą książkę i przygotować sobie coś dla siebie bez większych problemów. Serdecznie polecamy!

Gdzie kupić książkę?

Książka jest dostępna w księgarniach stacjonarnych lub zamówiona bezpośrednio z księgarni internetowej AromatSlowa.pl w cenie 34,90 zł. Pozycja nie jest droga i nawet teraz znajduje się na promocji. Możecie znaleźć ją tutaj:

EkoDetoks od stóp do głów

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger