czwartek, 22 sierpnia 2019

Profesor Zbigniew T. Nowak - Infekcje u dzieci lecz ziołami

Kolejną ciekawą pozycją Profesora Zbigniewa T. Nowaka jest książka pt.: Infekcje u dzieci lecz ziołami. To kolejna pozycja Profesora, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce. 


O Autorze

Profesor Zbigniew T. Nowak jako spory autorytet w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa. Autor szeregu książek dotyczących leczenia w sposób naturalny za pomocą tego co daje nam natura i najbliższe otoczenie.


O książce słów kilka

To książka, dzięki której dowiesz się jak za pomocą ziół naturalnie leczyć dzieci. To właśnie dzieciom należy się specjalna troska, dzięki której poznamy jak je leczyć naturalnie z Apteki Pana Boga. Za czasów naszych babć nie było w aptece tyle chemicznych specyfików w aptekach. To właśnie nasze babcie wiedziały, jak dziecko leczyć naturalnie, a teraz wystarczy pójść do apteki i masz wszystko na wyciągniecie ręki. 


Tymczasem chyba rodzice zapomnieli, że stosowanie niektórych leków w nadmiarze i podawanie ich dzieciom jest niebezpieczne. Dla przykładu podamy tutaj krople do nosa, które stosowane przez dłuższy czas potrafią uzależnić.


Ta książka to swoista encyklopedia wiedzy o tym, jak za pomocą ziół leczyć dzieci. W poradniku znajdziemy także informacje na temat niemal wszystkich występujących schorzeń.


W książce opisano tu m.in. naturalne środki na osłabienie układu odpornościowego, grypę, przeziębienie, gorączkę, zapalenie gardła, oskrzeli, zatok, migdałków podniebiennych, chrypkę, kaszel, katar, ból ucha, afty, pleśniawki, kolkę niemowlęcą, biegunkę, zatrucia pokarmowe, zaparcia, brak apetytu, chorobę lokomocyjną, anemię, chorobę reumatyczną u dzieci (MIZS), pobudliwość nerwową i nerwicę, kłopoty z przyswajaniem wiedzy i zmęczenie umysłowe, pasożyty w przewodzie pokarmowym (robaczyca), trądzik młodzieńczy. 


Oprócz tego poznasz najnowsze metody leczenia naturalnego ADHD, alergii, moczenia nocnego, a także sposoby na regeneracje organizmu po antybiotykoterapi. Taką wiedzę znajdziecie w tej jednej książce.

W książce znajdziemy tanie receptury na wykonanie domowych specyfików na każdą  z opisanych chorób.

Gdzie kupić książkę?

Książka może zostać kupiona w księgarniach stacjonarnych lub zamówiona bezpośrednio z księgarni internetowej AromatSlowa.pl w cenie 29,90 zł. Pozycja nie jest droga i nawet teraz znajduje się na promocji. Możecie znaleźć ją tutaj:

Infekcje u dzieci lecz ziołami

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger