Altermedica Laboratories – Chilli Fat Burner

A

Dzień dobry! Zapraszamy na kolejne testy, tym razem jednak nie będą to kosmetyki a suplement diety przeznaczony dla osób walczących z nadwagą znanej firmy Altermedica Laboratories. Oczywiście od razu na samym początku nie będziemy wciskać Wam kitu, że suplementacja tym produktem pozwoli Wam na utratę wagi bez ciężkiej pracy i silnej wolni, bo to nie prawda, nic samo się za Nas nie zrobi, nie ma magicznych metod, które pozwolą nam schudnąć bez pracy nad sobą. My jednak chcemy zwrócić uwagę na to, dlaczego warto zainteresować się tym naturalnym, ziołowym suplementem, który jednak może nam w tym odchudzaniu pomóc. Produkt dostępny w ofercie sklepu Herba-Farm.pl. Siadajcie wygodnie i zobaczcie jak wypadł w naszych testach.
1-7248471

Altermedica Laboratories – Chilli Fat Burner jest naturalnym suplementem przeznaczonym dla osób walczących z nadwagą i chcących przyśpieszyć procesy spalania tłuszczu oraz utratę wagi. Sam proces odchudzania jest bardzo skomplikowany, wiem to po sobie, gdyż sam się odchudzam i udało mi się zrzucić już dość sporo. Utrata wagi nie jest związana tylko i wyłącznie z jedzeniem mniej, ważna jest również praca metabolizmu, odpowiednio wydajna praca nerek oraz wątroby, która pozwala na pozbywanie się toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Pamiętajmy również, że podczas odchudzania w naszym organizmie uwalniają się ogromne ilości wolnych rodników, które przyczyniają się do niszczenia komórek organizmu i nasz organizm musi sobie z nimi jakoś poradzić. Dodatkowo istotna jest praca układu trawiennego i pokarmowego, który pozwoli na skuteczniejsze przyswajanie składników odżywczych oraz rozkładanie pokarmów w tym tłuszczy i cukrów. Oprócz tego bardzo istotnym czynnikiem jest ruch a właściwie aktywność fizyczna, bez której podczas odchudzania ani rusz.

Znajdziemy w nim trzy główne składniki pochodzenia roślinnego takie jak ekstrakt z papryczek chilli, ekstrakt z zielonej herbaty oraz błonnik jabłkowy. Wszystkie połączone razem sprawiają, że metabolizm naszego organizmu wzrośnie i zacznie pracować dużo wydajniej, oprócz tego błonnik jabłkowy należy do frakcji rozpuszczalnej i nierozpuszczalnej, oczyści jelita i sprawi wrażenie sytości. Jednak dokładniej opiszemy sobie te składniki później.

Wykorzystywany jest tutaj efekt synergii, który poprzez połączenie specyficznych składników przyczynia się do lepszego działania suplementu. Jedna substancja potęguje działanie drugiej, dlatego suplement działa skuteczniej.

2-2153210

Oczywiście należy pamiętać, że suplement, mimo iż nie jest lekiem, to jego nieumiejętne stosowanie i przekraczanie bezpiecznej, zalecanej dawki, może spowodować skutki uboczne, negatywne dla naszego organizmu. Pamiętajmy aby zachowywać zalecenia podane z tyłu opakowania, zażywamy tylko jedną tabletkę dziennie, popijając szklanką wody po posiłku. Nie należy podawać go dzieciom ani kobietom w ciąży, oprócz tego jeśli cierpicie na problemy z układem pokarmowym, również uważajcie.

3-5465571

Dokładny skład produktu przedstawiony został z tyłu opakowania produktu. Znajdziemy tutaj trzy główne składniki, które za chwile sobie opiszemy, abyście mogli zrozumieć dlaczego je tutaj zastosowano. 

Pierwszym z nim jest papryka chilli. Skutecznie pobudza metabolizm oraz spalanie tłuszczów. Przyśpiesza również wydzielanie soków trawiennych. Jest sprzymierzeńcem osób odchudzających się, Dzięki ogromnej zawartości kapsaicyny, zwiększa wytwarzanie ciepła w organizmie, co wpływa na przemianę materii. Chilli wspomaga również oczyszczanie i detoksykację organizmu.

Drugim składnikiem jest ekstrakt z zielonej herbaty, która wspomaga spalanie tłuszczu oraz redukcję wagi. Zwiększa ona działanie i skuteczność kapsaicyny, dlatego połączenie tych składników jest na prawdę dobre. Jest przeciwutleniaczem, chroniącym przed starzeniem się organizmu, skutecznie zwalczającym wolne rodniki. Dodatkowo pomaga oczyścić organizm z toksyn. Dodatkowo regularne stosowanie zielonej herbaty reguluje poziom trójglicerydów oraz cholesterolu.

Trzecim składnikiem jest błonnik jabłkowy. Jest go aż 60%, jego główną rolą jest sprawianie poczucia sytości w żołądku, dzieje się tak ponieważ błonnik pęcznieje poprzez wchłanianie wody a następnie zwiększa swoją objętość w żołądku. Dodatkowo skutecznie oczyszcza jelita, reguluje wypróżnienia oraz wpływa na przemianę materii. Reguluje poziom cholesterolu oraz trójglicerydów.

Czwartym składnikiem, jednak nie mającym związku z odchudzaniem jest powłoczka tabletek wykonana z celulozy, która jest bezpieczna dla naszego organizmu. Jednakże warto wiedzieć, gdyż bardzo często powłoczki tabletek niektórych suplementów wykonywane są z dużo gorszej jakości substancji.

Skład tego suplementu jest bardzo prosty, nie znajdziemy tutaj substancji chemicznych o dziwnych nazwach oraz mało wiadomym pochodzeniu. Znajdziemy tutaj dwa potężne ekstrakty roślinne oraz błonnik, niezbędny podczas odchudzania. Nie znajdziemy tutaj również szkodliwych konserwantów, sztucznych barwników i emulgatorów. 

4-5345535

Opakowanie tego produktu posiada 30 tabletek powlekanych. Czy to dużo czy mało, naszym zdaniem troszkę zbyt mało, Opakowanie wystarczy na dokładnie jeden miesiąc systematycznego stosowania, bez robienia sobie przerw. Jednakże z drugiej strony cena tego suplementu nie jest wysoka i po miesiącu można spokojnie kupić następny. Koszt tego produktu wynosi około 23 złotych. Nie jest drogi, raczej w porównaniu do innych suplementów znanych marek, jest tanim suplementem, osiągalnym dla każdego.

Jeśli chodzi o wrażenia z użytkowania to chyba najtrudniejszy etap, który musimy dla Was opisać. Faktycznie po stosowaniu 1 tabletki suplementu dziennie, rano, po śniadaniu, sprawiał przyjemne odczucie ciepła w żołądku. Wzrosła również częstotliwość wypróżnień. Jednakże trudno ocenić tutaj sam spadek wagi, gdyż sami uprawiamy systematyczną aktywność fizyczną, kilka razy w tygodniu i waga leci bez względu na wszystko. Jednakże wydaje mi się, że metabolizm został delikatnie podkręcony.

5-6689614

Produkt dostępny w sklepie Herba-Farm.pl tutaj:

>> Altermedica – Chilli Fat Burner 

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta