Altermedica – Soki naturalne

A

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam kilka naturalnych soków, których producentem jest firma AlterMedica z Żywca. Soki te są bardzo znane i coraz bardziej dostrzegalne w sklepach ze zdrową żywnością. Więcej informacji o samej firmie oraz jej działalności możecie poczytać sobie tutaj http://www.altermedica.pl/. Dystrybutorem soków jest również sklep http://herba-farm.pl/ gdzie również możecie je zakupić 🙂razem-4789117

Firma oferuje wiele soków skoncentrowanych i idealnie nadających się do picia, a my przetestowaliśmy dla Was cztery z nich. Jest to sok z granatu, żel z aloesu, sok z karczocha i czarnego bzu.

Od razu na samym początku musimy zaznaczyć, że soki tego typu dobrze sprawdzają się w formie suplementu diety, a nie zwykłego napoju. Smakują dość specyficznie i często niczym nie przypominają standardowych, słodkich soków.

Oprócz tego soki te powinny zostać rozcieńczone z wodą co sprawi, że będą smakować lepiej i łatwiej będzie je Nam przełknąć. Należy pamiętać również, że producent zaleca, aby nie przekraczać dziennej dawki podanej na opakowaniu każdego z soków.

Sok z granatu

Granat jest owocem coraz bardziej popularnym w Naszym kraju. Zawiera wiele cennych substancji leczniczych i zdrowotnych. Wykazuje silne właściwości lecznicze związane z leczeniem impotencji oraz niepłodności u mężczyzn. Hamuje również przerost gruczołu prostaty. Zalecany jest również w leczeniu niepłodności u kobiet ze względu na dużą zawartość estronu – folikuliny, która stanowi naturalną formę estrogenu stosowaną w leczeniu i łagodzeniu objawów menopauzy. Powinniśmy docenić również owoc granatu oraz sok z niego pozyskiwany ze względu na dużą zawartość witamin, w tym witaminy C wspomagającej odporność Naszego organizmu. Skutecznie obniża poziom glukozy podobnie jak w przypadku morwy białej.

Analizując skład zastanawiającym jest fakt, że firma zastosowała „sok z granatu odtworzony z zagęszczonego soku z granatu” co może świadczyć o tym, że sok jest po prostu rozcieńczonym koncentratem. Dlatego sam skład tego soku podlega wątpliwością.

granat-1531538

Smak tego soku jest bardzo specyficzny. Sok ma gorzkawy smak i nie został sztucznie dosładzany. Koszt zakupu tego soku nie jest wysoki i wynosi około 15 zł za pół litrową butelkę dlatego uważamy, że nie jest drogi.

Można zakupić go tutaj prosto ze sklepu Herba-farm >>http://herba-farm.pl/altermedica-granat-sok-bez-konserwantow-500-mlhttp://herba-farm.pl/AlterMedica-Sok-Aloes-1lhttp://herba-farm.pl/AlterMedica-Karczoch-sok-500ml

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta