Witajcie. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam kolejny produkt marki ApiSilver. Jest to specjalistyczny krem na bazie propolisu i srebra koloidalnego do pielęgnacji skórek wokół paznokci. Należy do grupy produktów NAILS przeznaczonej do wspomagania walki z grzybicami. Zobaczcie co o nim możemy Wam powiedzieć.
1-1274716

Dzięki zastosowaniu srebra koloidalnego oraz propolisu pszczelego, pomaga skutecznie zwalczać istniejące objawy grzybicy paznokci poprzez dodatkową ochronę wrażliwych skórek wokół paznokci. Jeśli ktoś cierpiał kiedyś na grzybicę paznokci to wie, że często skóra wokół zmienionego paznokcia, potrafi się łuszczyć i wygląda bardzo nie estetycznie.

Produkt ten powinien być stosowany razem z lakierem NAILS-TE tej samej marki.

2-2988719

Podoba nam się w jaki sposób firma ApiSilver podeszła do sprawy i połączyła propolis pszczeli, który jest darem natury, ze srebrem koloidalnym, który jest znowu darem ziemi, danym nam przez matkę naturę.

3-4665122

Dokładny skład produktu INCI znajdziecie z tyłu tubki:

4-3809625

Wazelina (Petrolatum) jest produktem pochodzenia ropnego. Pełni rolę emolientu tłustego, tworzy na skórze warstwę okluzyjną i ją natłuszcza. Niestety może zapychać skórę i przyczyniać się do powstawania zaskórników.

Lanolina jest substancją pozyskiwaną z wełny owczej. Skutecznie nawilża i kondycjonuje naszą skórę.

Alcohol jest skutecznym konserwantem. Nie wiemy jakiego jest pochodzenia. Może wysuszać skórę.

Propolis extract czyli ekstrakt z propolisu pszczelego. Pobudza regenerację skóry. Działa pielęgnująco, zwalcza podrażnienia i zaczerwienienia skórne, również te na tle alergicznym. 

Linum Usitatissimum Seed Oil czyli olej z lnu zwyczajnego. Wykazuje właściwości odżywcze, dostarcza cennych kwasów tłuszczowych, stanowiących pokarm dla skóry. Dostarcza również witaminy E, która jest naturalnym przeciwutleniaczem. 

Simondsia Chinesis Seed Oil czyli olej jojoba. Jest cennym olejem kosmetycznym, który wygładza i uelastycznia naszą skórę, silnie kondycjonuje i chroni przed przedwczesnym starzeniem się.

PEG-8 jest polimerem wiążącym wodę i odpowiadającym za odpowiednie nawilżenie. Ten rodzaj pegów jest bezpieczny.

Aqua czyli woda. Naturalny rozpuszczalnik i nośnik składników aktywnych.

Silver Nitrate czyli srebro koloidalne. Wykazuje silne właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze. Pomocne w zwalczaniu grzybic i pospolitych zmian skórnych.

Jak sami widzicie, skład kremu jest całkiem dobry. Przyczepić możemy się tylko do obecności alkoholu niewiadomego pochodzenia, który jeśli nie jest alkoholem roślinnym, może wysuszać skórę. Oprócz tego wazelina, która może być komadogenna, nie lubimy składników pochodzenia ropnego w kosmetykach.

5-5470377

Krem posiada mocno szarą barwę, zbliżoną do koloru kitu lub popiołu. Posiada dość luźną konsystencję i sprawia, że łatwo się go rozprowadza i wciera dookoła paznokcie. Zapach kremu jest praktycznie identyczny do pozostałych produktów.

Bardzo podoba nam się idea ochrony skórek dookoła chorego paznokcia. Taka taktyka sprawi, że bakterie, które przeżyją kurację preparatem Nails-TE, zostaną pogromione przez Nails Cream. Ma to sens.

Jeśli kiedykolwiek zdecydowalibyście się na kurację swoich chorych paznokci preparatami ApiSilver, pamiętajcie aby stosować je łącznie dla lepszego efektu kuracji. Jeśli już mieliście okazję stosować je kiedyś, dajcie znać jak Wam poszło.

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X