Witajcie kochani! Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam specjalistyczny produkt do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz profilaktyki zmian grzybiczych, które są dość pospolite wśród ludzi i nie należy się tego wstydzić. Będzie to preparat do paznokci marki APISILVER oparty na srebrze. Zobaczcie jak się sprawdził.
1-2702114

Na naszym rynku znajdziemy wiele preparatów lub lakierów stosowanych do zwalczania zmian grzybiczych paznokci dłoni oraz stóp, wszystkie zawierają głównie cały kompleks antybiotyków i substancji działających na różne rodzaje grzybów. Ten jednak jest inny, gdyż zawiera wkład z cząsteczkami nanosrebra, które zwalczają bakterie i grzyby połączone zostały z mieszaniną alkoholi medycznych tak aby zapewnić jak najsilniejsze oddziaływanie.

2-2044432

Jak się okazuje, preparat wykazuje dość szerokie oddziaływanie na nasze zdrowe bądź chore paznokcie. Może być stosowany w przypadku schorzeń, które się już na naszych paznokcia pojawiły jak i do profilaktyki zapobiegawczo.

Dlaczego stosowanie srebra koloidalnego jest skuteczne?

Cząsteczki srebra koloidalnego wchodzą w reakcję z białkami naszego naskórka jak i płytki paznokcia. Tworzą na nim barierę ochronną i chronią je przed szkodliwym wpływem patogenów.

Srebro likwiduje bakterie i drobnoustroje. Jak się okazuje, atakuje je bezpośrednio i pozwala skutecznie zlikwidować. Badania wykazały, że dzieje się tak, ponieważ nie wykształciły one jeszcze odporności na jony srebra.

Dodatkowo srebro koloidalne przyśpiesza procesy regeneracyjne naszego organizmu. Pobudza tkanki do odbudowy po zaistniałych urazach chorobowych.

Działa antyseptycznie i skutecznie chroni naszą skórę i paznokcie przed wpływem patogenów. Z chęcią stosowane jest w kosmetyce.

3-5450963

Produkt sprzedawany jest eleganckim opakowaniu w którym znajdziemy preparat w formie lakieru o pojemności 5 ml. Taka pojemność może wydawać się bardzo mała, jednak jest wydajny, smarując wszystkie paznokcie po dwa razy, wystarczy nam spokojnie na kilka tygodni. Należy stosować go dość często, od dwóch do trzech razy dziennie. Nakładać na suchą i umytą powierzchnię.

Należy pamiętać, że nie jest on jednak lakierem, podobnym do aptecznych preparatów, posiada dość wodnistą konsystencję i sprawia, że alkohol ze srebrem dogłębnie penetruje nasze paznokcie. Efekt jest odczuwalny.

4-3235897

Nasza opinia o produkcie.

Mieliśmy okazję testować ten produkt osobiście na członku naszej rodziny. Stosował go codziennie, smarując paznokcie dokładnie dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Jego dość mocno zmienione paznokcie wyglądały okropnie. Tego typu leczenie jest dość uciążliwe i trwa długo, jednak powoli paznokcie zaczynały wracać do normy, jednak nie działo się to specjalnie szybko.

Jeśli chodzi o zapach produktu to pachnie mocno alkoholem. Woń jest intensywna, jednak alkohol szybko odparowuje i nie jest później wyczuwalny.

Zastanawia Nas jednak fakt, czy faktycznie sama obecność srebra będzie wystarczająca do zwalczania grzybicy paznokci na różnym tle. Porównując różne preparaty apteczne, znajdziemy w nich szereg specjalistycznych substancji przeciwgrzybiczych, każda zwalcza inny rodzaj grzyba. Tutaj zaś mamy tylko alkohol i srebro. Dlatego w przypadku ciężkich zmian może nie być do końca skuteczny. Produkt oceniamy dobrze. Stosuje się go fajnie i wygodnie nakłada przy użyciu pędzelka. 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X