Witajcie kochani ponownie! Przygotowaliśmy dla Was kolejną recenzję ciekawych produktów. Jednakże znowu nie będzie to kosmetyk a naturalna herbatka zalecana dla osób walczących z nadwagą i chcących wzmocnić pracę swojego organizmu. Biostywa do walki z nadwagą jest specjalistyczną herbatką, która przychodzi z pomocą właśnie dla Was. Pamiętajcie jednak, że nie ma magicznych herbatek odchudzających, a samo picie herbatek nie schudnie za Was, odchudzanie to proces mocno skomplikowany i wymaga Waszej ciężkiej pracy, dyscypliny i motywacji. Produkt dostępny jest w sklepie Herba-Farm.pl.
1-3955437

Od setek lat zakonnicy gromadzą i wykorzystują wiedzę o ziołach, roślinach i poprzez praktykę i obserwację potrafią wykorzystać ją w praktyce tworząc skuteczne mieszanki ziołowe w celu niesienia pomocy innym. Bardzo dużo słyszy się o mieszankach ziołowych np. Ojca Klimuszku, Św. Hildegardy z Bingen i wielu innych.

Biostyma jest mieszaniną specjalnie dobranych ziół, które działając razem, poprzez synergię, pozwalają na skuteczne podkręcenie gospodarki metabolicznej, wzmocnienie pracy wątroby oraz nerek, które podczas odchudzania muszą pracować jeszcze mocniej, aby skuteczniej oczyszczać organizm i zwalczać wolne rodniki. Wzmacnia również pracę układu pokarmowego, który jest w stanie przyswoić więcej cennych składników odżywczych i łatwiej rozkładać spożywany pokarm.

2-1868415

Dokładny skład herbatki przedstawiony został z dołu pudełka, my jednak postaramy się opisać dla Was korzystne działanie poszczególnych ziół, tak abyście mogli zrozumieć dlaczego ich systematyczne stosowanie wspomoże wasze odchudzanie.

3-3534006

morszczyn pęcherzykowaty (25%), liść morwy białej (35%), jarzębina (8%), herbata Pu-erh, zielona herbata, pokrzywa, czarna porzeczka, malwa sudańska.

Jak sami widzicie skład tej herbatki jest dość krótki i znajdziemy w niej cztery główne zioła odgrywające kluczową rolę oraz dodatki kilku rodzajów herbat, które uzupełniają kompozycję smakową. Jednakże jest tego trochę więcej i warto się tutaj na chwilę zatrzymać.

Morszczyn pęcherzykowaty nie jest ziołem a właściwie glonem, który może być Wam raczej mało znany. Jego główną rolą jest skuteczne przyśpieszanie przemiany materii, co jest rzeczą ogromnie ważną w procesie odchudzania. Dodatkowo jest obfity w jod, który jest pierwiastkiem życia, reguluje i chroni przed chorobami tarczycy.

Liść morwy białej jest ziołem bardziej popularnym. Chroni przed powstaniem cukrzycy, zmniejsza przyswajanie i wchłanianie cukru w organizmie. Dodatkowo reguluje poziom trójglicerydów. Chroni przed gromadzeniem się płytki miażdżycowej oraz powstawaniem samej choroby miażdżycowej. Dodatkowo przyczynia się do obniżenia masy ciała.

Jarzębina dostarcza witamin oraz pektyn. Wzmacnia pracę układu pokarmowego oraz pracę wątroby i nerek. Zwalcza zaparcia i chroni przed zaburzeniami jelitowymi. Ułatwia również wypróżnienia. 

Herbata Pu-Erh jest popularną herbatą czerwoną, która wzmacnia procesy odchudzania się. Przyśpiesza metabolizm, wzmacnia produkcję soków żołądkowych, wzmacnia pracę układu pokarmowego i trawiennego. Reguluje poziom cholesterolu oraz obniża ciśnienie, poprawia krążenie. Dostarcza również cennych mikroelementów takich jak wapń, fluor, potas i manganu oraz teiny. Jest moczopędna i pozwala na skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn.

Herbata zielona jest drugim popularnym spalaczem tłuszczu i wspomagaczem naszego odchudzania. Skutecznie pobudza metabolizm i pozwala pozbywać się szkodliwych produktów przemiany materii. Pozwala na skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn.

Pokrzywa jest bardzo ciekawym chwastem, wykazującym potężne właściwości moczopędne i oczyszczające. Pomaga oczyszczać organizm z toksyn oraz metali ciężkich. Pomaga również pozbywać się wody z organizmu, która wydala się jako pierwsza podczas początkowej fazy odchudzania. Dodatkowo dostarcza minerałów takich jak żelazo.

Czarna porzeczka jest źródłem cennych witamin, których potrzebuje nasz organizm, zawsze i szczególnie podczas odchudzania. Pobudza apetyt i przyśpiesza produkcje soków trawiennych. Działa wzmacniająco, przyśpiesza procesy detoksykacyjne, wzmacnia pracę nerek. 

Malwa sudańska pod której nazwą skrywa się hibiskus. Odpowiada za skuteczne przyśpieszenie przemiany materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo dostarcza cennej witaminy C, która jest silnym przeciwutleniaczem. Wzmacnia układ pokarmowy i wspomaga trawienie.

Sami widzicie jak dużo cennych właściwości oferują nam zioła zawarte w tej herbatce. Jednakże szkoda, że są to zwyczajne woreczki i nie możemy faktycznie stwierdzić i sprawdzić jakie zioła zostały tam zużyte, lubimy mieszanki nie zmielone, a ta jest zmielona drobno. Jednakże skład tej herbatki jest bardzo dobry.

4-4037881

Cała herbatka zamknięta została w opakowaniu zawierającym 40 saszetek, czyli w sumie około 120 g. Herbatkę należy stosować systematycznie, nie przekraczając zalecanej dawki. Jedną torebkę parzyć i pić trzy razy dziennie. Pamiętajcie, że zioła to nie zabawa.

Jeśli chodzi o kolo herbatki to jest on mocno czerwony, natomiast smak przypomina popularne owocowe herbatki. Jednakże jest mniej intensywny, lekko owocowy, wyczuwalna czarna porzeczka. Smakuje dobrze i na pewno przypadnie do gustu jeśli lubicie pić gorzką herbatę.

Odnośnie działania, odczuwaliśmy wzmocnienie pracy układu trawiennego, systematycznie pijemy codziennie przed treningiem na siłowni. Samopoczucie wyraźnie również się poprawiło, natomiast waga spada głównie przez treningi a nie samo picie herbatki, trudno jednoznacznie to stwierdzić. Na pewno nie zaszkodzi a pomoże.

Koszt herbatki to zaledwie 8 złotych. Nie jest droga, kosztuje troszkę więcej niż zwyczajna sklepowa herbata. Na pewno nie obciąży Waszego portfela.

Produkt dostępny w sklepie Herba-Farm.pl tutaj:

>> Biostywa do walki z nadwagą 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X