Kategorie
Polecane produkty

BEAUTICOLOGY Żel pod prysznic kokosowo – limonkowy

W tym wpisie chcielibyśmy omówić kolejny kosmetyk marki BEAUTICOLOGY, którego dystrybutorem jest firma Magor-Cosmetics. Jest nim bardzo przyjemny żel pod prysznic do każdego rodzaju skóry, który może być stosowany przez kobiety  oraz mężczyzn. Niestety nie jest kosmetyk naturalny, zawiera szkodliwe substancje kosmetyczne.p1080574-4864925

Kosmetyk ten jest członkiem linii kąpielowo – pielęgnacyjnej opartej na tworzeniu produktów wysokiej jakości bez zawartości parabenów oraz innych szkodliwych substancji chemicznych. 

Żel ten dostępny jest w czterech rodzajach i nutach zapachowych:

a) Truskawka i granat

b) Mango i mandarynka

c) Orzech kokosowy i limonka

d) Czerwony greipfruit i malina

My w tej recenzji będziemy omawiać  żel kokosowo –  limonkowy.

p1080575-6690993

Jak możecie od razu zauważyć żel dostępny jest w dużej butelce (o pojemności 750 ml),  co sprawia, że wystarczy Nam na naprawdę długi czas. Dodatkowo plastikowa butelka posiada wygodny dozownik, którym w łatwy sposób możemy aplikować substancję prosto na gąbkę lub skórę.

p1080577-5271486

Żel nie został sztucznie zabarwiony. Jest koloru naturalnego mleczka kokosowego. Bardzo dobrze się pieni oraz łatwo rozprowadza na skórze. Nie pozostawia tłustej warstwy oraz nie wysusza naskórka. Pomaga oczyszczać pory oraz łagodzić wszelkie stany zapalne.

Jeśli chodzi o składniki to mleczko kokosowe wykazuje delikatne właściwości odżywcze i łagodzące, wspomaga łagodzenie podrażnień natomiast limonka dodaje Nam energii i pobudza.

p1080581-2017220

Osobiście polecamy ten żel. Może być stosowany do mycia zarówno całego ciała jak i włosów. Delikatny krem pozwoli domyć najmniejsze zakamarki i sprawi, że odżyjemy po codziennej kąpieli. Może zostać zakupiony na stronie dystrybutora Magor i można o nim poczytać więcej tutaj >>http://magor-cosm.pl/oferta/baylis-harding/beauticology/