Jad pszczeli dla wielu z nas kojarzy się z czymś negatywnym, wręcz bolesnym. W tym poście postaramy się to zmienić, a to wszystko za sprawą kremu, a właściwie maseczki z jadem pszczelim od BeeYes.p1180092-3782884

Na początku już uprzedzę Was:

Przed pierwszym użyciem zalecane jest przeprowadzenie testu próbnego. W przypadku pojawienia się alergii, należy przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie należy także stosować kosmetyku w przypadku alergii na użądlenie pszczół. 

Jad pszczeli zawarty w kremie – masce ma za zadanie oszukać naszą skórę, która ma myśleć, że została użądlona. Stymuluje on takze produkcje elastyny i kolagenu. 

Maska powstała w Nowej Zelandii ojczyźnie miodu manuka. p1180084-9486463

Korzyści wynikające ze stosowania tej maski potwierdzone badaniami:

  • – zwiększa jędrność i elastyczność skóry (100%)- poprawia napięcie skóry (95%)- widocznie wygładza skórę (84%)- poprawia nawilżenie skóry (95%)- łagodzi zmarszczki (79%)- regeneruje naskórek (84%)- zmniejsza wielkość porów (74%)- zapewnia odczucie pielęgnacji skóry (100%)

    – zapewnia odczucie odżywienia skóry (95%)

p1180095-9852676

Zapewnienia producenta

Jest to już druga generacja maseczki do twarzy na bazie jadu pszczelego, która zawiera najwyższej jakości miód Manuka pochodzący z Nowej Zelandia z unikalnym, antybakteryjnym faktorem UMF 20+ . Maseczka dostarcza zarówno natychmiastowych, jak i długotrwałych korzyści w wyglądzie twarzy.

W białym kartoniku z widoczną złotą pszczółką znajduje się omawiana w tym poście maska – krem. Kosmetyk zamknięty jest jak dla mnie w ekskluzywny słoik (wyglada na szklany, ale wykonany jest z grubego plastiku) w kolorze  czarno – złotym o wadze 50 g. Krem – maska jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Można stosować go do dwóch razy dziennie (kosmetyk zawiera jad pszczeli, dlatego nie wolno go przedawkować), jako kremu lub jako maseczki na wyjątkowe okazje. 

Krem jest gęstej, treściwej konsystencji. Nie zapycha, wręcz zwęża pory. Własnie tego moja skóra potrzebuje najbardziej. Dodatkowo dobrze rozsmarowuje się na skórze. Nie jest tłusty. Co do zapachu to jest on słabo wyczuwalny. Może trochę przypomina pyłek kwiatowy.

Kosmetyk stosowałam głównie jako maskę na noc, uważając przy tym na okolice oczu. Nadmiar usunąć chusteczką. Dobrze nawilża i zmniejsza pory. Maska nie wywołała u mnie żadnych alergii ani obrzęków. Twarz nie była zaczerwieniona ani opuchnięta. Efekt po przebudzeniu był zdumiewający.  

p1180097-8095061
p1180088-9205681

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X