Witajcie ponownie. Święta tuż przed Nami i pewnie każdy z Was ma sporo pracy chociażby jeśli chodzi o porządki domowe. Jednak na pewno znajdziecie kwadrans, aby przeczytać Naszą nową recenzję produktu, który jest godny waszej  uwagi. Tym razem będzie to naturalna, miętowa pasta z białą glinką, miętą i głogiem włoskiej firmy Bjobj. Dystrybutorem tych produktów jest firma http://www.biobeauty.pl, którą już na pewno znacie 🙂1-3108208

Produkt ten jest bardzo ciekawy, a wszystkie pospolite pasty, dostępne w popularnych drogeriach takich jak ROSSMANN mogą się przy niej schować. Producent postarał się, aby surowce wykorzystywane do produkcji tej pasty były jak najwyższej jakości i nie zawierały szkodliwych składników oraz substancji takich jak parabeny, SLS, peg itd.

W sklepie http://www.biobeauty.pl/ dostępne jest wiele rodzajów tych past. W Nasze ręce wpadła akurat ta konkretna, którą chcemy wam przybliżyć. Chcielibyśmy teraz skupić się na składzie oraz głównym zastosowaniu tego produktu. 2-6461430

Pasta jest bardzo uniwersalna, a jej receptura została dobrana w taki sposób, aby zapewnić pełną ochronę dla naszych zębów. Wszyscy wiemy jak kosztowne są wizyty u stomatologa i poszczególne zabiegi. Pasta pozwala na dokładne doczyszczenie nawet najbardziej zakamuflowanych zakamarków między zębami. Zapewnia wybielenie oraz silne odświeżenie. Dodatkowo pasta chroni przed tworzeniem się próchnicy oraz kamienia nazębnego. Pozwala na złagodzenie wszelkich stanów zapalnych dziąseł.

W składzie znajdziemy naturalne składniki takie, jak: biała glinka, olejek miętowy, wyciąg z głogu oraz ksylitol. Na pewno doskonale znacie te składniki, ale chcielibyśmy je teraz dla Was omówić abyście mieli świadomość co produkt nam oferuje.

Biała glinka jest chyba najważniejszym składnikiem zastosowanym w tej paście. Zapewnia silne wybielenie zębów, działa przeciwzapalnie dzięki czemu pomaga załagodzić wszelkie stany zapalne. Jest również pomocna w likwidacji brzydkiego zapachu z ust. W połączeniu z wyciągiem z głogu, który działa antyseptycznie i również przeciwzapalnie, pozwala na walce z paradontozą. Trzecim składnikiem jest ksylitol, czyli cukier brzozowy, którego główna rolą jest ochrona przed próchnica i kamieniem nazębnym. Natomiast olejek miętowy pełni rolę naturalnego aromatu, który zapewnia świeży oddech na długi czas.

3-5903606

Natomiast jeśli chodzi o ściśle kosmetyczno – chemiczny skład to został on wypisany na spodzie pudełka i prezentuje się dość dobrze. Produkt jest wolny od szkodliwych składników występujący w kosmetykach, dlatego bezpiecznie może być stosowany przez dorosłych i dzieci. 

4-3588050

Nasza opinia o tym produkcie jest pozytywna. Sprawiła ona, że już na stałe zrezygnowaliśmy z tanich i standardowych past do zębów z fluorem. Produkt jest bardzo wysokiej jakości, a jego cena jest bardzo przystępna, gdyż wynosi zaledwie 21,41 złotych za tubkę o pojemności 75 ml. Szczerze mówiąc nie jest to dużo, a produkt jest wyjątkowy.

Jeśli spodobała się Wam ta pasta i chcielibyście ją wypróbować to zapraszamy serdecznie do sklepu producenta http://www.biobeauty.pl/mietowa-pasta-do-zebow-z-biala-glinka-i-glogiem.html gdzie możecie dokonać zakupu. Znajdziecie tam również więcej wersji tych past, jeśli komuś nie odpowiada ta konkretna. Oprócz tego zaglądajcie do Nas co jakiś czas, gdyż będziemy testować dla Was pasty marki Pierwoje Reshenie prosto od Babuszki Agafi 🙂 

X