Jak zapewne zauważyliście w ostatnim czasie królują u Nas kosmetyki Bingo Spa. To wszystko dlatego, że mieliśmy możliwość wybrania kilku produktów tej firmy w ramach współpracy. Dzisiaj kolejny produkt tej firmy. Tym razem testowaliśmy arganowy krem pod prysznic z brzoskwinią. p1100248-5024534

Zapewnienia producenta: 

Arganowy krem pod prysznic z brzoskwinią BingoSpa zapewnia kompleksową pielęgnację, nawilżenie i oczyszczenie skóry. Arganowy krem Bingospa sprawia, że skóra nabiera energii i blasku, a zapach słonecznych brzoskwiń wprawia Cię w pogodny nastrój.

Olejek arganowy to niezmiernie bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminy E i kompleks tokoferoli. Chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska, regeneruje i wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, nawilża, odżywia oraz wspomaga odnowę komórkową skóry.

Krem zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 300 ml. Butelka zamykana jest na tradycyjny klik. Butelka jest przeźroczysta, więc bez problemu możemy kontrolować zużycie produktu. Etykieta jest prosta i miła dla oka. Zawiera ona skład kremu oraz informację o jego pojemności. 

p1100250-6222347

Niestety kosmetyk ten zawiera SLS ( Sodium Laurate Sulfate ), który jest substancją uznaną za bardzo szkodliwą i nie powinna być stosowana w kosmetykach.  Wchłania się przez skórę i tam magazynuje. Oprócz tego zastosowano tutaj sztuczne zagęstniki oraz zapach perfum, który nie jest zapachem naturalnym.

Konsystencja kremu jest raczej rzadka. Kosmetyk ma ładną brzoskwinią barwę. Bez problemu się pieni. Co do zapachu to krem pachnie cudownie brzoskwinią. Czasami aż chciałoby się schrupać ten krem. Zapach wyczuwalny jest podczas mycia, ale niestety nie pozostaje on na skórze. 

p1090983-5612225

Arganowy krem doskonale oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Nie zauważyłam jakoś spektakularnego nawilżenia, ani też wysuszenia. 

Krem można kupić w spektakularnie niskiej cenie. Za 300 ml produktu zapłacimy tylko 5,20 zł 🙂 Naprawdę warto. Arganowy krem pod prysznic z brzoskwinią można zakupić TUTAJ.

logo_bingospa-7604316

AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl

X