Kategorie
Polecane produkty

Bio Miss – Organiczny olej z opuncji figowej

Dzisiaj zapraszamy Was na recenzję kolejnego kosmetyku pochodzącego z Maroka, a produkowanego przez firmę Bio Miss. Jest to organiczny olej z opuncji  figowej dostępny TUTAJ

p1190162-8474305

Olej dostępny jest w buteleczkach o pojemności: 10 ml, 30 ml, 50 ml, czy nawet 100 ml. Niestety, firma nie ujawnia swoich cen na stronie internetowej, dlatego chętni na zakup tego oleju muszą sami napisać i zapytać o jego cenę. Nam nawet nie powiedziano, ile kosztuje. Taka polityka firma.

Otrzymałam olej o najmniejszej pojemności, czyli 10 ml. Buteleczka, w której znajduje się olej wykonana jest z ciemnego szkła, który chroni olej przed wpływem słońca i innych czynników zewnętrznych. Olej dozujemy za pomocą pipetki, na której dodatkowo była umieszczona jeszcze nasadka zabezpieczająca. Jak to olej ma on oleistą konsystencję. Szybko się wchłania i nie pozostawia efektu tłustości na skórze. Kolor oleju jest jasno zielony. Wystarczą 3 krople na użycie na twarz, skórę i dekolt. Po jego zastosowaniu skóra jest nawilżona, odżywiona. Przy regularnym stosowaniu koloryt skory ulega poprawie. Nawet przebarwienia słoneczne znikły. Co niezwykle mnie cieszy. 

p1190163-5680914

Taki olej polecany jest do pielęgnacji każdego typu skóry. Przede wszystkim:

– Łagodzi procesy zapalne skóry. 

– Zwiększa odporność skóry na czynniki zewnętrzne.  

– Uszczelnia barierę lipidową naskórka.

– Działa antyoksydacyjnie.

– Chroni przed starzeniem się skóry.

– Ma delikatny orzechowy zapach

– Pochodzi on z Maroka.

– Jest to najdroższy olej na świecie.

– Wysokiej jakości olej.

– Wspomaga regenerację skóry dojrzałej, odwodnionej, suchej, 

– Poprawia koloryt skóry

– Działa przeciwzmarszczkowo.

p1190166-4911549

Po otwarciu olej należy zużyć w ciągu 12 miesięcy. Butelka podlega recyklingowi i jest bezpieczna dla środowiska. Sam olej posiada liczne certyfikaty, co jest widoczne na powyższym zdjęciu, w tym m.in. certyfikat EcoCert. 

Tak, jak już wspominałam o cenę oleju trzeba pytać bezpośrednio producenta. Jeśli jesteście zainteresowani tym olejem, to możecie go kupić TUTAJ

Kto stosował już olej z opuncji figowej?


AUTOR: ZdrowoNaturalnie.pl