Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam jeden z dość znanych produktów marki BioOil. Jest to naturalna oliwka do pielęgnacji skóry, która usuwa blizny oraz rozstępy. 

p1090092-6869604

Zadaniem BioOil jest ochrona i pielęgnacje rożnego rodzaju skóry. Oprócz tego ma za zadanie hamować  powstawanie blizn  oraz rozstępów. Jest szczególnie użyteczna w przypadku głębokich ran, które dopiero co się zagoiły i po których istnieje duże prawdopodobieństwo powstawania blizn. Z rozstępami do czynienia mają osoby otyłe lub kobiety w ciąży. Wtedy szczególnie produkt ten może być użyteczny i pozwoli zachować ładny stan skóry.

p1090058-4539086

Produkt ten zawiera składnik PurCellin Oil, który nie wpływa negatywnie na zdrowie skóry, nie uczula, a sprawia, że cała oliwka dobrze i szybko się wchłania.

Oprócz tego produkt ten dostarcza Nam szeregu witamin.  W tym witaminy A oraz E, która jest dla Naszego organizmu szczególnie cenna. Witamina A zwana również retinolem lub beta-karotenem wspomaga gojenie się ran, przyśpiesza regenerację tkanek oraz wykazuje silne działanie antyoksydacyjne gdyż jest silnym przeciwutleniaczem. Witamina E znana zaś jako tokoferol jest łączona razem z witaminą A ponieważ chroni ją przed szybkim utlenianiem. Jest również bardzo silnym antyoksydantem i uznawana jest za witaminę młodości, gdyż chroni całą powierzchnie skóry i hamuje procesy starzenia się.

Dodatkowo cały produkt wzbogacony został o naturalne olejki roślinne takie, jak olejek nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy czy rumiankowy. Każdy z nich wykazuje dobroczynne właściwości dla skóry. Ich zadaniem jest ochrona, nawilżenie oraz odżywienie naskórka. Oprócz tego wykazują one właściwości łagodzące i przeciwzapalne, dlatego pomagają załagodzić wszelkie zapalenia lub podrażnienia skóry. Na tym etapie należy jednak uważać na olejek lawendowy, gdyż lawenda czasami może uczulać.

p1090066-3877272

Olejek ten pomaga również odzyskać właściwy koloryt skóry i pozbyć się przebarwień powstających na skutek nadmiernej ekspozycji na słońcu.

Jeśli chodzi o stosowanie produktu to należy wmasowywać olejek dwa razy dziennie w miejscach narażonych na powstawanie rozstępów. Należy masować delikatnie koniuszkami palców. Może być stosowany również po kąpieli oraz wygrzaniu się.

p1090063-1094943

Cały produkt zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 200 ml. Nie posiada dozownika. Posiada tylko małą szyjkę do aplikacji małych ilości specyfiku na skórę.

Dystrybutorem tego specyfiku jest firma CEDEROTH http://cederroth.pl/start/ w skład której wchodzą różne marki takie jak opisywany tutaj BioOil, Soraya, Dermika i wiele innych http://cederroth.pl/marki/ . Więcej o olejku BioOil możecie poczytać TUTAJ http://www.bio-oil.com/pl/

X