Boho Cosmetics – Puder w kompakcie BEIGE CLAIR 01 oraz róż do policzków BOIS DE ROSE 01

B

Boho Cosmetics to marka powstała w 2012 roku. 

Od nazwy czterech słów: 

BEAUTYORGANIC

ORGANIC
HONESTY
OPTIMISM. 


Firma oferuje  naturalne i organiczne kosmetyki kolorowe produkowane we Francji. Wszystkie produkty certyfikowane są przez Bureau Veritas i Cosmebio. Produkty nietestowane na zwierzętach. 
Puder w kompakcie BEIGE CLAIR 01


sony-dsc-84

Oba kosmetyki służą do makijażu twarzy. Zacznijmy wpierw od pudru w kompakcie, który znajduje się w odcieniu stosunkowo jasnym o nazwie Beige Clair 01. Przyznam szczerze, ze sama sobie tego odcienia nie wybierałam i nie miałam wpływu na to co trzymam. Odcień pudru jest typowy dla o osób o bardzo jasnej cerze, bez niedoskonałości na skórze. Średnio tuszuje niedoskonałości na skórze. Dla mnie jest za jasny i wyglądam jakbym nałożyła na twarz mąkę. Kolor mógłby być ciemniejszy, być może sprawdzi się w zimie, gdzie moja skóra jest bledsza. 

Puder ma pojemność 10 gram. Posiada certyfikat BIO. Producent zapewnia, że pozwala na pokrycie niedoskonałości, jednak u mnie średnio te zapewnienia miały pokrycie. sony-dsc-85 Puder jest fajny, ale dla osób o bardzo jasnej i nieskazitelnej cerze bez żadnych niedoskonałości. Niestety, składu na stronie nie znajdziecie. sony-dsc-86 Koszt pudru wynosi: 59,90 zł

Puder w kompakcie BEIGE CLAIR 01

>>Dostępny w sklepie One OrganicDostępny w sklepie OneOrganic

About the author

Redakcja

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta